Skocz do zawartości

Subiekt GT zawiesza się pod Windows 10

Polecane posty

Od ok. 3 miesięcy mam problem z wieszaniem się Subiekta GT (zawsze najnowsza wersja) pod systemem Windows 10. W podglądzie zdarzeń mam takie info:

Program Subiekt.exe w wersji 1.6103.10.4697 przestał współpracować z systemem Windows i został zamknięty. Aby zobaczyć, czy jest dostępnych więcej informacji dotyczących tego problemu, sprawdź historię problemów w oknie Zabezpieczenia i konserwacja w Panelu sterowania.
 Identyfikator procesu: 1b50
 Godzina rozpoczęcia: 01d5f61852bc0290
 Godzina zakończenia: 12
 Ścieżka aplikacji: C:\Program Files (x86)\InsERT\InsERT GT\Subiekt.exe
 Identyfikator raportu: 79a28ed3-cac4-4438-b994-22ce8ae31946
 Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
 Identyfikator aplikacji powiązanej z pakietem powodującym błąd: 
 Typ zawieszenia: Cross-thread

Link to postu
13 minut temu, Krzysztof Odrakiewicz napisał:

Wniosek stąd, że ten sam program zainstalowany na dwóch innych komputerach opartych na systemie Windows 7 działa poprawnie.

Jak sugerowałem wcześniej nie działa tylko u Pana, na jedynym komputerze z dziesiątek tysięcy innych użytkowników, jak widać nikt inny nie zgłaszał takiego problemu na tym forum - na podstawie jednego przypadku nie można przecież wyciągać żadnych wniosków...

 

13 minut temu, Krzysztof Odrakiewicz napisał:

Ten typ zawieszenia, czyli Cross-thread jest za każdym razem - innej przyczyny nie znalazłem. Może to jest jakaś wskazówka?

Jeśli chodzi o mnie, to gdybym miał jakiś inny pomysł to bym go podał.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 27.05.2020 o 19:57, Andrzej Koprowski napisał:

U mnie tez się wiesza. Jeszcze nie znalazłem przyczyny.

Jak Pan szukał, jakie czynności/testy zostały wykonane ? Jak wygląda infrastruktura ?

 

Dnia 27.05.2020 o 19:57, Andrzej Koprowski napisał:

Ekran z systemem robi się zamglony i system trzeba zamknąć ręcznie lub po czekać.

Przy jakich operacjach tak się dzieje ?

 

Dnia 27.05.2020 o 19:57, Andrzej Koprowski napisał:

Jest to upierdliwe zwłaszcza jak klient stoi nad  głową. Ale każdemu mówię  jaki to system ?

Proszę nie mówić nieprawdy - jak pisałem powyżej programy Insertu są wykorzystywane od kilkunastu lat przez dziesiątki tysięcy użytkowników i nikt nie zgłasza takich problemów, a te które są zgłaszane (przykład z tego wątku) wynikają z problemów z infrastrukturą. Jak też powyżej pisałem nie są to problemy do rozwiązywania poprzez forum.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...