Skocz do zawartości

Pakowanie rozwiązania własnego - brak możliwości wyboru źródła

Polecane posty

Chciałem na wersji 29 spakować rozwiązanie własne, ale gdy wybieram w zakładce źródło opcję wybierz i nawiguję do folderu, gdzie znajduje się mój plik wykonawczy, nie pokazuje mi on żadnego do wyboru. Coś jest nie tak z moim środowiskiem, czy programem serwisowym?

Link to postu

Ok, teraz jakoś nagle zaskoczyło. Ale niestety, dalej nie rozwiązał się mój problem, przez który wróciłem do pakowania rozwiązania. Otóż mam rozwiązanie własne, już w pliku mpgk. Wrzuciłem jego binaria do Insert_launcher. Gdy w szczegółach podmiotu, próbuję go dodać, podczas zapisywania, otrzymuję taki komunikat:

image.png.d88c25b32b9404ddf8c88a6dd6b671bb.png

Co ciekawe, jeszcze wczoraj, na tym samym serwerze, podłączyłem ten plik bez problemu. Dzisiaj była przywracana stara baza, na ten właśnie podmiot, która też miała go podpiętego - inny serwer. I teraz nie mogę tego podłączyć.

Link to postu

Kurde, co do was napiszę, to przy kolejnej próbie, nagle zaczyna działać :D Zrobiłem na nowo rozwiązanie własne i zmieniłem jego wersje. Jak wszedłem w tą bazę, na liście w szczegółach, pokazała się ta stara wersja. Teraz mogłem dodać nową i usunąć starą i się zapisało. Widać problem wynikał z tego, że były odniesienia do tej starej wcześniej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...