Skocz do zawartości

Integracja DHL

Polecane posty

Dzień dobry,

W zeszłym tygodniu podpisaliśmy umowę z DHL. Oczywiście wcześniej pobieżnie sprawdziłam czy mają integrację z Sello (na ich stronie jest aplikacja).
Zaimplementowałam na Allegro, ustawiłam też tę formę wysyłki w Sello. Pojawiły się pierwsze paczki i chcąc wygenerować listy, zainstalowałam ich program.
Jakie było moje zdziwienie kiedy wyskoczył mi błąd o niekompatybilności bazy danych Sello z wersją programu.

niekompatybilna.png.f7606b81de5c557adf9751fa21b7f217.png

 

Okazało się że DhL jest kompatybilny z bazami z roku... 2015.

Czy ktoś używa tego programu z najnowszymi wersjami sello?
Czy może jest jakaś inna świeższa integracja Sello -> DHL?

Jest to kurier uzupełniający (większość nadajemy Inpostem) dlatego nie uśmiecha mi się płacić za ProstąPaczkę czy inne płatne oprogramowanie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Miłego dnia,
Anna

 

Link to postu

Jak korzystałem to ignorowałem ten komunikat i działało. Tak tłumaczył to DHL. Teraz po ostatnich zmianach w bazie Sello może być inaczej...

Po zalogowaniu się do dhl24 masz opcję pobrania zamówień z allegro, jeśli to nie dużo, a dodatek nie będzie działał, to może Ci wystarczy?

Link to postu
13 minut temu, Anna Osiwalska napisał:

A jest jakaś szansa, że ten dodatek rozwali mi bazę danych Sello? tego najbardziej się boję.

Wg mnie mała, ale zawsze jest... DHL od dawna nie przykłada uwagi do tego programiku - takie moje prywatne spostrzeżenie. Można zrobić próbę po archiwizacji bazy Sello - żeby można było wrócić do sprawnej bazy w razie "rozwalenia" czegoś...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...