Skocz do zawartości

Sprawozdania finansowe za 2019 r

Polecane posty

Dzień dobry.

Przy próbie zapisania sprawozdania finansowego na stronie ekrs.ms.gov.pl/ otrzymuję informację Błąd!Załączony plik nie jest poprawnym plikiem formatu xml

Czyli pobiera bez przeszkód, dopiero przy zapisie taka gwiazdeczka. Próbowałem przejść przez bramkę portalu gov, żeby usunąć podczas edycji ewentualne błędy i dopiero podpisać podpisem zaufanym, ale nie nie pokazuje. Jak przejść przez ten problem?

Paweł

Link to postu

Witam,

Mam ten sam problem. Sprawozdanie wygenerowane w Rewizorze, podpisane przez osoby reprezentujące. Przy próbie zapisania sprawozdania na stronie KRS otrzymuję tą samą informację Błąd! Załączony plik nie jest poprawnym plikiem formatu xml. Proszę o pomoc. W załączeniu raport niezgodności

Magdalena

Raport_niezgodnosci.pdf

Link to postu

Dzień Dobry.

Mam ten sam błąd przy próbie zapisania sprawozdania na stronie KRS otrzymuję tą samą informację Błąd! Załączony plik nie jest poprawnym plikiem formatu xml.

Zauważyłam że ten błąd pojawia się jeżeli przy generowaniu e-sprawozdania wybiorę na pierwszej stronie jednostkę małą (SprFinJednostkaMalaWZlotych) ale poszczególne elementy sprawozdania definiuję jak dla jednostki innej (tj. Wprowadzenie, Bilans, RZiS, Dodatkowe informacje)

A jeżeli przy generowaniu e-sprawozdania wybiorę jednostkę mikro (SprFinJednostkaMikroWZlotych) a poszczególne elementy sprawozdania wybiorę jak dla jednostki innej (tj. Wprowadzenie, Bilans, RZiS, Dodatkowe informacje) to wtedy przy próbie zapisania sprawozdania na stronie KRS otrzymuję inny błąd Błąd! Numer KRS podany w zgłoszeniu nie zgadza sie z numerem KRS podanym w pliku xml.

W ten sam sposób zrobiłam e-sprawozdania za 2018 r. tj. dla jednostki mikro i małej wybierałam elementy sprawozdania dla jednostki innej i wszystko było w porządku i przeszło do KRS. Z Inserta otrzymałam w ubiegłym roku informację, żeby tylko pamiętać że jeżeli jeden element sprawozdania wybieramy np. dla jednostki innej np. Wprowadzenie, to każdy kolejny tj. Bilans, RZiS, Dodatkowa Informacja też muszą być dla jednostki innej, żeby nie wychodziły błędy.

Pewnie problem jest na poziomie definiowania typu jednostki i typu elementów sprawozdania 

Link to postu

Witam, proszę o przypomnienie jak załączyć plik tekstowy  z informacją dodatkową do bilansu. Nie widzę nigdzie odnośnika załączniki/ załącz. Sprawdziłam, w roku 2018, gdy kliknę na ten element sprawozdania (inform. dodatkowa), to otwiera się tabela z załącznikami, w tym roku (2019) tego nie mogę znaleźć.

Link to postu

Wcześniej napisała Pani:

Dnia 25.03.2020 o 20:48, Elżbieta Rutkowska napisał:

Nie widzę nigdzie odnośnika załączniki/ załącz. Sprawdziłam, w roku 2018, gdy kliknę na ten element sprawozdania (inform. dodatkowa), to otwiera się tabela z załącznikami, w tym roku (2019) tego nie mogę znaleźć.

teraz, że już Pani widzi taką możliwość:

18 godzin temu, Elżbieta Rutkowska napisał:

Gdy wybieram załącz: plik, to pojawia się (odnośnik) ścieżka do wybranego pliku

i wskazuje zupełnie inny problem:

18 godzin temu, Elżbieta Rutkowska napisał:

ale treści nie ma i nie można jej też tam wkleić.

którego też nie rozumiem - przecież treść załącznika znajduje się w dodanym załączniku, niczego więcej niż załącznik (poza opisem zawartości) nie trzeba i nie można wklejać.

18 godzin temu, Elżbieta Rutkowska napisał:

gdy drukuje dokument, jest pusty.

Jak wyżej:

Dnia 26.03.2020 o 12:00, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę pokazać co Pani widzi,

gdyż nie wiem co oznacza "pusty", przed chwilą sprawdziłem i dodatkowe informacje wydrukowały mi się poprawnie, oczywiście treść załącznika się nie wydrukuje tylko jego opis i nazwa pliku.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...