Skocz do zawartości

Brak zapamiętywania układu kolumn w AS [błąd]

Polecane posty

Tak się zdarza, gdy ktoś przestawiał kolejność kolumn, a np. w kolejnej wersji doszły jakieś nowe kolumny. Tutaj może pomóc wyłączenie wszystkich kolumn (poza Rodzajem, upewniając się jednocześnie, że w konfiguracji listy znajduje się on na pierwszym miejscu), zamknięcie zakładki, a następnie ponowne włączenie kolumn.
Jeśli to nie pomoże, to zalecam przywrócenie domyślnych ustawień widoku.
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Pomogło wyłączenie kolumn, zostawienie Rodzaj a następnie ponowne włączenie pożądanych kolumn.
Wiele razy już miałem sytuacje, że na liscie kolumny zmieniają kolejność i w sumie troche jestem zaskoczony, że działa to jak działa.
Często dodajecie nowe kolumny w NEXO w ramach rozwoju, byłoby dobrze zatem docelowo to jakoś przebudować aby wyeliminować takie anomalia.

Dnia 19.03.2020 o 08:19, Przemysław Werner napisał:
Tutaj może pomóc wyłączenie wszystkich kolumn (poza Rodzajem, upewniając się jednocześnie, że w konfiguracji listy znajduje się on na pierwszym miejscu), zamknięcie zakładki, a następnie ponowne włączenie kolumn.

U mnie w konfiguracji grida AS na 1 miejscu jest (niewidoczna) kolumna o nazwie K (Liczba składników).
W jaki sposób doprowadzić aby na 1 miescju (zgodnie z Pana powyzszą sugestią) był Rodzaj?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...