Skocz do zawartości

Biblioteka dokumentów dla dekretu

Polecane posty

Czy istnieje możliwość uruchomienia Biblioteki dokumentów dla dekretu - np. Rejestru zakupu kosztów, Rejestru zakupu towarów? W obecnej sytuacji związanej z koronawirusem bardzo taka możliwość by się przydała. Zakupiłam zielonego Plusa dla Insert ale tam jest tylko możliwość Biblioteki dokumentów w Subiekcie do faktur zakupu. Nie widzę takiej możliwości dla dekretów w Rewizorze GT. 

Link to postu

To byłaby bardzo przydatna funkcjonalność. W czasie kiedy większość pracuje zdalnie - podłączenie obrazu faktury pod dekret bardzo ułatwiłoby pracę w zespole. Byłby to taki "elektroniczny segregator" w systemie. A tak nadal musimy być przywiązani do papieru, do którego obecnie nie zawsze mamy możliwość dotrzeć. Proszę przemyśleć wprowadzenie takiej funkcjonalności. 

Link to postu

W pełni się zgadzam i napisałem "na dzień dzisiejszy", gdyż InsERT również dostrzega taką potrzebę, są planowane takie funkcjonalności w połączeniu z Portalem Biura, aplikacją na telefon (do przesyłania zdjęć dokumentów) i OCR'em (nie będą powiązane z Zielonym Plusem)... Więcej powinna się Pani dowiedzieć od dostawcy programu... Oczywiście inne prace, które trzeba wykonać, aby dostosować program do nowych przepisów (JPK_V7) i obecna sytuacja (zwolnienia, praca zdalna) raczej nie pozwolą, aby przyspieszyć prace na tymi funkcjonalnościami (to są już moje osobiste przypuszczenia).

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...