Skocz do zawartości

Paczki - problem z zapisem po włączeniu integracji z Inpost

Polecane posty

Po włączeniu integracji z inpost nie jest możliwy zapis zmian w paczce która została utworzona przed włączeniem integracji.

Problem polega na tym, że przy zapisie wyskakuje komunikat "BRAK ROZMIARU Wybrana dostawa wymaga ustawienia rozmiaru przesyłki". Oczywiście chodzi o pole z gabarytem.

Pole to jest jednak nie edytowalne.

Teoretycznie można odznaczyć "Paczka została wysłana/odebrana" i wtedy pole do rozmiaru paczki staje się edytowalne, jednak po takiej operacji system ustawia taką paczkę do utworzenia jej w inpost przez shipx co spowoduje że nie potrzebnie wygeneruje mi się kolejna etykieta za którą przy koncie prepaid będę musiał zapłacić.

 

Link to postu
15 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Jeśli tworzyłeś paczkę przed integracją to zapewne musisz ją usunąć i utworzyć ponownie z dostawą ShipX.

Jak rozumiem, taki problem nie występje przy nowych paczkach tworzonych po ustawieniu integracji?

Ale ja nie chcę tworzyć tej paczki, ja ją edytuję bo zaznaczam sobie które paczki są już dostarczone a które nie. Na nowych paczkach widać to w dodatkowej kolumnie, ale kiedy nie miałem integracji to każdą paczkę ręcznie sprawdzałem.

PS. Czy ktoś ma metodę na jakieś łatwiejsze sprawdzanie czy dana paczka została dostarczona dla innych dostawców np DPD i PocztaPolska?

Link to postu
Dnia 23.03.2020 o 08:40, Bartosz Rosa napisał:

Można rozważyć dodanie dwóch dostaw, jedną starą bez podłączenia do ShipX i nową z ShipXem i stare paczki pozostawić na starej a nowe tworzyć w nowej dostawie. Niestety powiązanie z ShipXem wymaga podania pewnych dodatkowych danych a stare paczki tego nie mają.

No to by było rozwiązanie jak bym wiedział, że tak będzie najlepiej. Można to dodać dla potomnych w jakimś helpie.

Temat do zamknięcia.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...