Skocz do zawartości

Rachunek zysków i strat Rewizor GT

Polecane posty

RZiS za rok 2019 mam wyliczony i zapisany, wydrukowany i jest OK. Gdy wchodzę  otwieram drugi raz sprawozdania w RZiS jest pusty. Gdy wyliczam na podstawie zapisanego rachunku mam tylko dane z jednego roku . Z bilansem jest wszystko w porządku tylko problem mam z rachunkiem zysków i strat. Posty PAni Ewy nie są dla mnie przydatne. Prosze o pomoc.

Link to postu

Dziękuję uprzejmie za Pana pomoc, która okazała się w ogóle nieprzydatna. Jeśli chodzi o zapoznanie się z obsługą programu przed rozpoczęciem pracy to zakupiłam trzy książki dotyczące ewidencji księgowej w Rewizorze Gt i z płytę  wydana przez Insert, z instrukcją księgowań w Rewizorze GT. Najbardziej przydatna była  o dziwo, książka  Pracownia Ekonomiczna  podręcznik dla technika ekonomisty z zadaniami i objaśnieniami, jak używać Państwa programu. Instrukcja obsługi, którą Państwo dołączacie (przy zakupie każdego programu z linii Insert jest  taka sama) jest  bardzo lakoniczna i nie zawiera opisu przydatnego do żadnego z zakupionych programów. Nauka obsługi programu jest metodą prób i błędów i korzystania z informacji  zamieszczonych przez innych użytkowników programów Insertu.

Pozdrawiam

Link to postu
5 godzin temu, Mirosława Urban napisał:

Dziękuję uprzejmie za Pana pomoc, która okazała się w ogóle nieprzydatna.

Czy dowiemy się z czego wynikał problem skoro moje podejrzenia nie były trafne ? Podejrzewałem - zgodnie z informacjami, które opisałem we wskazanym wyżej wątku - że program zachował się poprawnie, zgodnie ze swoimi założeniami, zerowe wartości w RZiS w wybranym roku obrotowym wynikały z przeksięgowania wyniku finansowego.

 

6 godzin temu, Mirosława Urban napisał:

Jeśli chodzi o zapoznanie się z obsługą programu...

Jak napisałem w poprzedniej odpowiedzi należało skupić się na opisanym przeze mnie zachowaniu/funkcjonalności programu.

 

6 godzin temu, Mirosława Urban napisał:

...to zakupiłam trzy książki dotyczące ewidencji księgowej w Rewizorze Gt i z płytę  wydana przez Insert, z instrukcją księgowań w Rewizorze GT. Najbardziej przydatna była  o dziwo, książka  Pracownia Ekonomiczna  podręcznik dla technika ekonomisty z zadaniami i objaśnieniami, jak używać Państwa programu. Instrukcja obsługi, którą Państwo dołączacie (przy zakupie każdego programu z linii Insert jest  taka sama) jest  bardzo lakoniczna i nie zawiera opisu przydatnego do żadnego z zakupionych programów.

Proszę spojrzeć na mój profil na forum - NIE jestem pracownikiem firmy InsERT, programy NIE są autorstwa mojej firmy, NIE jesteśmy autorem książek i instrukcji, o które nam Pani przypisuje.

 

6 godzin temu, Mirosława Urban napisał:

Nauka obsługi programu jest metodą prób i błędów i korzystania z informacji  zamieszczonych przez innych użytkowników programów Insertu.

Nie, nauka obsługi programu nie musi wyglądać tak jak Pani opisuje, wskazane przez Panią źródła pozyskiwania wiedzy o programie nie są wszystkimi, które są dostępne, to były Pani indywidualne wybory.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...