Skocz do zawartości

Błędna cena na dokumentach (zaciąga z cennika indywidualnego)

Polecane posty

Witam,

mamy taki problem. Asortyment "X" ma kilka progów cenowych oraz cenę indywidualną dla firmy "ABC". Przy wstawianiu FS dla każdej innej firmy, program zaciąga cenę produktu dla firmy ABC, a nie z cennika podstawowego. 

Czy ktoś też spotkał się z tym problemem? Jaka może być przyczyna?

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
26 minut temu, Radosław Czopik napisał:

PONIŻEJ DODATKOWY DLA INDYWIDUALNEGO KLIENTA:

839188729_Zrzutekranu2020-04-6o11_20_56.png.0bdbdf8a4fbecf0538271f281dc1a7a2.png

Tak jak pisałem wyżej, czyli cennik dla klienta ABC jest jednocześnie cennikiem rozszerzającym do głównego cennika. W polu Cennik główny proszę wybrać brak.

Edytowane przez Przemysław Werner
Link to postu

Witam,

Tak. Towar ma kilka progów rabatowych oraz cenę indywidualną dla klienta ABC.

W cenniku indywidualnym dla tego towaru, klient ABC jest dodany w zakładce KLIENCI. 

Klient ma dopisany cennik dodatkowy w kartotece:

1034843507_Zrzutekranu2020-04-6o12_59_26.thumb.png.0904befe3b107c454739a1995678b24b.png

Według mnie powinno to działać tak, że w momencie wybrania klienta ABC, cena towaru jest zaciągana z cennika indywidualnego. 

 

Link to postu

Ale sam Pan pokazał na wcześniej przesłanym zrzucie ekranu, że domyślną walutą dla klienta na dokumencie jest PLN, więc zgodnie z tym co napisałem, jest to różna waluta od tej z cennika.

Dnia 6.04.2020 o 13:09, Radosław Czopik napisał:

Klient ma dopisany cennik dodatkowy w kartotece:

image.png.aaca9a975ae8b61e3856ed01eef943a6.png

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
Dnia 28.04.2020 o 16:22, Radosław Czopik napisał:

czy jak ustawię domyślną walutę na dokumencie na EUR - a później zmienię walutę już na wystawianym dokumencie - będą działać poprawnie?

Zaczytane zostaną dane z cennika, a zmieniając walutę na PLN, wartości zostaną przeliczone. 
W planowanej wersji letniej InsERT nexo, aby Cennik Dodatkowy zadziałał, waluta będzie musiała być zgodna z walutą dokumentu lub walutą cennika głównego zgodnie z tym, o czym pisałem wcześniej względem rozszerzenia funkcjonalności.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...