Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Marcin Leplawy

anulowano zmiany

Polecane posty

Mam problem z wystawianiem oraz głownie z zmianą aukcji mam ponad 5000 aukcji wymagających zmiany a przy próbie wysłania zmian mam błąd anulowan zmiany problemy zaczeły się od aktualizacji do najnowszej wersji wcześniej miałem 1.32.1

Adnotacja 2020-03-26 141609.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu

Nie powinno to generować błędów jeśli w Sello są aktualne dane aukcji.

Jak to robisz? Zrób te zmiany na jednej aukcji i podaj kiedy występuje powyższy błąd? Czy Sello oznacza synchronizację?

Udostępnij ten post


Link to postu

to samo mam przy wystawianiu aukcji nowych np:

Wysyłanie oferty "Markal Trades-Marker dermatograf + wkłady czerwony" z konta markery_pl na Allegro.pl: Zadanie zostało anulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu

W pierwszym poście widzę okno anulowania zmian, więc opis Anulowano zmianę jest jak najbardziej słuszny i wskazany i oznacza powodzenie wykonywania operacji anulowania zmian przygotownych. Gdzieś na tej liście tylko część aukcji spowodowała problem i trzeba je odszukać. To jest lista statusów zmian wszystkich zaznaczonych aukcji a nie sama lista błędów.

Natomiast Zadanie zostało anulowane to już zupełnie co innego i jest związane prawdopodobnie z problemami z połączeniem z serwerem Allegro. Proszę próbować do skutku, być może sprawdzić czy restart Sello pomoże, restart komputera - jeszcze zbyt mało wiemy na temat tego problemu aby określić dokładnie jego przyczynę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu

×