Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzień dobry.
Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić. RZiS za 2019 nieprawidłowo pokazuje mi jedną pozycję z ubiegłego roku. Sprawdzałam zapisany RZiS za 2018 rok i obroty na tym koncie i tam jest wszystko ok i zgodne, natomiast w roku 2019 w RZiS w danych dotyczących ubiegłego roku pokazuje nieprawidłową kwotę. Co więcej za rok 2019 obroty tego samego konta wykazuje prawidłowo.  Pomóżcie , bo już nie wiem co robić. W definicji wyliczenia RZiS mam ustawione  Obroty narastająco WN lub Ma bez korespondencji z wynikiem finansowym ( oczywiście w zależności od konta MA lub WN).

RZiS 2018.pdfRZiS 2018.pdf

RZiS 2019.pdf

Edytowane przez Grażyna Sz
Link to postu

Zapisany jest tylko jeden stan sprawozdania za 2018 r.  Nie bardzo rozumiem  jakie dane mam pokazać. Pokazałam fragmenty RZiS za rok 2018 i 2019 . Problem dotyczy pozycji " Koszty finansowe. W roku 2018 w RZIS  jest kwota 4561,05 PLN i takie było saldo konta. A w RZiS za rok 2019 w pozycji dotyczącej roku 2018  jest kwota 4438,72 PLN.

A jeżeli chodzi o inne forum to mam z nim problem. Loguję się bez problemu, mogę dodać post, ale gdy chcę odpowiedzieć jestem automatycznie wylogowywana, bo połączenie nie jest zabezpieczone i wprowadzone dane mogą być przechwycone. Wcześniej takich problemów nie miałam.

Link to postu
7 godzin temu, Grażyna Sz napisał:

Nie bardzo rozumiem  jakie dane mam pokazać

Te, o które poprosiłem, które potwierdzą to, co Pani opisuje na forum, na przykład, które pokażą, że:

7 godzin temu, Grażyna Sz napisał:

Zapisany jest tylko jeden stan sprawozdania za 2018 r. 

i jego zawartość.

--

7 godzin temu, Grażyna Sz napisał:

Pokazałam fragmenty RZiS za rok 2018 i 2019 . Problem dotyczy pozycji " Koszty finansowe. W roku 2018 w RZIS  jest kwota 4561,05 PLN i takie było saldo konta. A w RZiS za rok 2019 w pozycji dotyczącej roku 2018  jest kwota 4438,72 PLN.

Pokazywanie RZiS z roku 2018 i podawanie z niego kwot sugeruje niestety nieznajomość programu - do RZiS za rok 2019 nie są wyliczane dane z roku 2018, gdyż (według obecnych założeń programu i domyślnej definicji RZiS) wartości byłyby zerowe, więc muszą być pobierane z zapisanego stanu sprawozdania...

Link to postu
2 godziny temu, Grażyna Sz napisał:

I to jest właśnie fragment zapisanego RZiS za rok 2018. Pokazałam tą samą pozycję z RZiS z roku 2018 ( zapisane) i z RZiS  za rok 2019.

W takim razie pokazuje Pani inne dane niż opisuje lub ujawnił się jakiś błąd programu.

 

1 godzinę temu, Grażyna Sz napisał:

Może i nie znam do końca Rewizora ( jestem samoukiem)  proszę tylko o radę co zrobić, aby kwota była prawidłowa.

Działanie programu opisałem w poprzedniej odpowiedzi, jeśli zostaną wprowadzone poprawne dane to powinien zostać uzyskany poprawny wynik. Nie mam innego pomysłu niż skorzystanie z usług doświadczonego serwisanta, teleKonsultanta lub proszę cierpliwie czekać na odpowiedzi innych użytkowników forum.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...