Skocz do zawartości

Cena zakupu

Polecane posty

Kieruję do Państwa zapytanie ponieważ sam nie byłem stanie rozwiązać problemu.

W jaki sposób mogę prowadzić cenę zakupu w kartotece towarowej/polu własnym/innym miejscu, abym mógł wyliczyć zarobek bądź marże na danym towarze.

Problem polega na tym, że do zakładki towary i usługi muszą mieć dostęp pracownicy wraz z możliwością otwarcia zakładki konkretnego towaru.

Wiem, że jeśli zablokuję możliwość edycji danego towaru, to te informacje będę widzieć tylko ja, jednak nie mogę tego zrobić ponieważ pracownicy wykorzystują pola własne do wpisywania np. lokalizacji produktu.

Czy jest inna możliwość wprowadzenia ceny tak abym podgląd do ceny zakupu miał tylko ja?

 

Dodam informację, że moja faktura zakupowa to jedna pozycja np. ABC(według załącznika nr.1)

Tym załącznikiem jest plik excel, który konwertuję do Subiekta GT.

 

Bardzo proszę o pomoc!

Link to postu
19 minut temu, Iwo Kozłowski napisał:

Kontaktowałem się z serwisantami SubiektGT i za każdym razem otrzymałem informację, że program nie posiada funkcjonalności "ukrycia" samych cen - jedynie ukrycia całej karty produktu, a takie rozwiązanie mnie nie interesuje.

Nie wiem z kim Pan rozmawiał, gdyż większość użytkowników myli "serwisantów" z "partnerami insertu", którzy to mają minimalną wiedzę o serwisie programów, a pyta Pan o podstawy obsługi programu - zarządzanie uprawnieniami użytkowników...

Z drugiej strony podaje Pan sprzeczne informacje/wyraża się bardzo nieprecyzyjnie - wcześniej spytał Pan o "ceny zakupu" na karcie towaru i podałem rozwiązanie jak je ukryć - teraz napisał Pan "samych cen" - nie wiem czy dalej chodzi o "ceny zakupu", czy również "ceny sprzedaży" - cen sprzedaży nie da się ukryć na kracie towaru bez zablokowania dostępu do całej kartoteki...

Tak więc proszę jeszcze raz dokładnie opisać problem, wcześniej proszę zapoznać się z działaniem wskazanego przeze mnie uprawnienia.

 

25 minut temu, Iwo Kozłowski napisał:

Rzeczą oczywista jest, że jako właściciel, chcę widzieć cene zakupu jako jedyny...

Nie, nie, nie, to że dla Pana jest to oczywiste NIE oznacza wcale, że jest to oczywiste dla innych właścicieli firmy/innych użytkowników programu, na podstawie moich doświadczeń mogą powiedzieć, że rzadko ceny zakupu są tajemnicą, dostawcy częściej, ale ceny zakupu nie...

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...