Skocz do zawartości

SELLO 1.34.0

Polecane posty

3 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Niestety nie mogę od razu zainstalować z powodu braku czasu w ciągu dnia... Muszę się doczekać do wieczora... Ale OPIS zmian bardzo ciekawy!

Ja przespałem jeszcze poprzednią aktualizację. Lista zmian bardzo in plus! Marcin, zaczyna mocniej "zreć" niż w grudniu? Tak odnośnie czasu, bo pamiętam, że w grudniu wiele mi pomogłeś i często przesiadywałeś na forum. :D 

Link to postu

Zanim wgryzę się w DOBRODZIEJSTWA trzydziestego czwartego "Sella", to może zacznę od tego, że mam (i miałem) 2 skróty do różnych baz Sello:

"C:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Sello.exe" /ta win /srw XXXXXX\INSERTGT /pdm nazwa_bazy1

"C:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Sello.exe" /ta win /srw XXXXXX\INSERTNEXO /pdm nazwa_bazy2

I po instalacji 1.34 drugi skrót otwiera się do bazy GT (nic się w nim nie zmieniło bo powyższe jest skopiowane z właściwości).

Why?

Link to postu

Przy zmianie liczby przedmiotów w ofercie (przez ZZ) Sello pyta (brawo!) czy zaktualizować dane, ale chyba nie liczy jak dotyczas (albo tak mi się wydaje), mianowicie przy ZZ w 4 ofertach na "liczba na aukcji=4" zostawia taki wynik:

image.png.337c88923bbbf703e2b77201bddc6b11.png

choć wydaje mi się, ze 3 pozycja nie powinna być zaznaczona do synchronizacji skoro na aukcji już są 4 sztuki. Proszę o słówko, bo może zawsze tak było?

ZZ były wykonane dla tych 4 towarów.

Link to postu
12 godzin temu, Kaczor . napisał:

.Poprawnie generuje dokumenty w subiekcie i mam wrażenie że robi to trochę szybciej

Może wynika to z faktu, że jest tych zamówień mniej do utworzenia.

11 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

po instalacji 1.34 drugi skrót otwiera się do bazy GT (nic się w nim nie zmieniło bo powyższe jest skopiowane z właściwości).

Zastosowaliśmy pewną zmianę, która rozwiązuje nazwy serwera do IP i operuje dalej na takiej postaci (z powodu problemów z działaniem usługi rozwiązywania nazw w Windows) - to jedyne co mi na myśl przychodzi. Aczkolwiek musiałbyś podesłać dokładne adresy abyśmy to mogli zweryfikować. Być może zachodzi jakaś dziwna interakcja.

11 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Proszę o słówko, bo może zawsze tak było?

Samo przeliczanie się nie zmieniło w stosunku do poprzednich wersji. Sprawdzimy.

 

Link to postu
5 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Zastosowaliśmy pewną zmianę, która rozwiązuje nazwy serwera do IP

I co radzisz odnośnie moich skrótów?

Obecnie 2-gie Sello muszę uruchmiać skrót+Ctrl i zmieniać nazwę serwera aby wybrać bazę Sello. Nie ma w skrótach wpisanych IP, jak to zrobić (jeśli trzeba)? Obie bazy i oba serwerry (gt, nexo)/ są na jednym komputerze.

Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Nie ma, a rozumiem że przydało by się?

W zasadzie w 80% tak korzystam z notatek. Poprzez szablony.

 

30 minut temu, Zdzisław Bal napisał:

Czy jest możliwość, żeby notatka wpisana w panelu Zamówienia na Allegro była przekazywana do Sello automatycznie?

A nie masz ich w Sello?

image.png.20121ef62cf54023e2456ea2a78ab6b3.png

Link to postu
7 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

W zasadzie w 80% tak korzystam z notatek. Poprzez szablony.

 

A nie masz ich w Sello?

image.png.20121ef62cf54023e2456ea2a78ab6b3.png

Klient czasami zapomina wpisać w uwagach do sprzedającego tego, czego od niego oczekuję po zakupie. Dostaję maila i dopisuję w panelu Allegro (np. wtedy kiedy jestem w domu) i później chciałbym żeby to, co dopisałem znalazło się w Sello. A na chwilę obecną klikam i dodaję jeszcze raz ręcznie taką notatkę w Sello.

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...