Skocz do zawartości

Data na ZK, a PA

Polecane posty

Witam,

mam następujący problem. Zamówienie ze sklepu są przekazywane do folderu Zamówienia od Klienta (przykładowo sprzedaż w piątek wieczorem). W poniedziałek wystawiam PA do tego zamówienia i niestety "data sprzedaży" zawsze jest datą wystawienia dokumentu, a nie realną datą sprzedaży. Tak jakby wystawianie paragonu nie zaczytywało prawdziwej daty sprzedaży. Nie dotyczy to tylko PA, ale również FS. 

Jest to nagminne i za każdym razem muszę to poprawiać ręcznie.

Czy ktoś orientuje się gdzie to zmienić/ustawić? Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez Łu kasz
Link to postu

Najwyraźniej nie rozumiem pytania, gdyż możliwości programu i uzyskania oczekiwanej przez Pana funkcjonalności już opisałem - rozwiązanie dodatkowe (działające obok Subiekta, korzystające ze Sfery, umożliwiające realizację ZK i zmieniające datę zakończenia dostawy docelowego dokumentu handlowego na datę wystawienia ZK).

Link to postu

Jak napisałem program nie posiada oczekiwanej funkcjonalności, co jest jednoznaczne z tym, że jeśli istnieje taka możliwość (często jej nie ma) to oczekiwaną funkcjonalność można uzyskać tylko i wyłącznie poprzez rozwiązania dodatkowe (nie zawsze są to programy).

Dlaczego nie chce Pan sobie usprawnić pracy ?

Link to postu
3 godziny temu, Łu kasz napisał:

Subiekta używamy od stycznia i pozostawia wiele do życzenia.

Dlaczego nie został od razu wybrany program, który spełnia Państwa oczekiwania ?

 

3 godziny temu, Łu kasz napisał:

Kwestia kilku miesięcy i przechodzimy na inny, zatem nie mamy potrzeby jeszcze go rozbudowywać. 

Nadmienię jeszcze tylko, aby dobrze policzyć - w większości przypadków InsERT + jego wdrożenie kosztuje mniej niż "inne programy", w dowolnej chwili można też przejść na Navireo, gdzie na przykład opisywaną potrzebę można zrealizować bardzo łatwo i rozszerzenie będzie działać wewnątrz programu...

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Łu kasz napisał:

Na wersji Demo nie udało się wypatrzeć wszystkim mankamentów programu.

Na wersji demo można też pracować, nie ma konieczności zakupu licencji... Poza tym nie wiemy ile z tych "mankamentów programu" to po prostu brak znajomości obsługi programu, a ile to rzeczywiście braki programu, a jeśli to braki programu to czy da się je uzupełnić na etapie wdrożenia, czy też nie...

 

3 godziny temu, Łu kasz napisał:

Dodatkowo Subiekt nie jest dobrą propozycją dla sprzedaży online.

Nie wiem co oznacza termin "sprzedaż online"... Jeśli chodzi o sprzedaż internetową to w tym segmencie programy mają się bardzo dobrze, sam jako klient otrzymuję z połowę lub więcej faktur z programów Insertu ;)

 

3 godziny temu, Łu kasz napisał:

Znaleźliśmy inne, lepsze rozwiązanie oferujące więcej możliwości dla sklepów internetowych. 

Czy był rozważany wybór linii nexo PRO ? 

Link to postu
Dnia 10.04.2020 o 17:33, Łu kasz napisał:

Mam wrażenie, że poczuł się Pan urażony, że mam inne zdanie. 

Kompletnie błędne wrażenie, niby z jakiego powodu miałbym być urażony, to przecież nie mój stracony czas i pieniądze ? Sugerowałem jedynie - głównie pod kątem innych użytkowników forum - aby nie popełniali tych samych błędów, czyli nie próbowali samodzielnie poznawać możliwości programu i na tej podstawie podejmować decyzji.

 

Dnia 10.04.2020 o 17:33, Łu kasz napisał:

Proszę to zaakceptować...

Nie rozumiem co chciał Pan przekazać.

 

Dnia 10.04.2020 o 17:33, Łu kasz napisał:

...i nie używać tylu wielokropków...

Niestety nie spytał Pan, ani nie opisał co oznaczają/jak je Pan rozumie, że odebrał je Pan w jakiś negatywny sposób, w takim razie wyjaśniam - ja używam wielokropków w celu przekazania, że dane zagadnienie nie jest proste, nie zostało wyczerpane w odpowiedzi i może zostać rozwinięte (na/poza forum) o ile druga strona będzie tym zainteresowana.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...