Skocz do zawartości

Problem z synchronizacją Subiekta NEXO - pierwszy start

Polecane posty

Zainstalowałem zupełnie nowe SELLO połączone z Subiektem NEXO. Sello wersja 1.34 Subiekt NEXO wersja 30.

Połączyłem SELLo z systemem sprzedaży. Połączył się. Pierwsze połączenie przebiegło pomyślnie. W parametrach systemu zewnętrznego sprzedaży widzę na zakładce towary poziomy ceny, magazyny Subiekta. Wszystko poustawiałem. Na klientach i dokumentach.

Teraz odpalam połaczenie z NEXO, aby pobrał towary...

To jest pierwsze pobieranie danych. Zaznaczyłem 1 towar i chciałem aby się zsynchronizował z Sello. Nie ma żadnych aukcji aktywnych na allegro (klient nie maił).

Teraz jak dam opcję synchronizacji z systemem sprzedaży (Odbierz) to dostaję błąd:

Importowanie zamówień: Nieudane łączenie z systemem Subiekt nexo. Wyjątek Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.

SQL 2014, lokalnie (na jednym komputerze) posadzony SQL+Baza SELLO + Subiekt NEXO. Nazwa serwera jest w postaci .\INSERTNEXO Login sa / <bez hasła>

W Subiekcie NEXO było ustawione logowanie bez hasła, zmieniłem na wersję z hasłem, nie pomogło.

Proszę o pomoc (Jestem serwisantem Insertu, więc troszkę umiem sprawdzić co i jak, ale tu już poległem)

 

W parametrach synchronizacji towarów próbowałem różne opcje jeśli chodzi o synchronizację zdjęć/opisów. Zawsze ten sam błąd.

sello_error.jpg

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...