Skocz do zawartości

Umowy z klientami - akcje cykliczne

Polecane posty

Mam pytanie do modułu -> Umowy z klientami.

Tworzę umowę (chciałbym czas nieokreślony), określam cykl fakturowania na 12m-c, planowana akcja wystaw ZK + wysyłka sms, email do Klienta - to jest ok.

Na dole w akcjach automatycznych chciałbym powielać - wysyłka sms i email na 30dni przed każdym cyklem fakturowym  (czyli co 11m-c)

Mam tam jednak tylko możliwość wpisania konkretnej daty lub wybrania ile dni przed / dni po początkiem lub końcem umowy ma się dana akcja wykonać.

Pytanie czy najlepiej tworzyć po prostu umowy na czas określony - np. 1 rok - i potem po prostu generować nową umowę? Czy funkcjonalności powtarzania akcji automatycznych pojawi się w nowej wersji? a może inny pomysł na rozwiązanie tego zagadnienia?
 

Link to postu

Hmm szkoda - Igor jako przemyślenie może warto? :)  W działaniach jest ten mechanizm zaimplementowany - to można dorzucić, kto będzie chciał będzie korzystał. Bo na obecną chwilę umowa na czas bezterminowy dla mnie mija się trochę z celem - brak możliwych przypomnieć cyklicznych, a dodawanie ręczne co 350, 720 dni... odpada trochę ;)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...