Skocz do zawartości

Rachmistrz Nexo - nie importuje dokumentów z Subiekta123

Polecane posty

Dzień dobry,

 

Korzystamy u klienta z tej funkcjonalności od 01/2020. Subiekt123 udostępniony ze strony Biura rachunkowego, automatycznie utworzony odbiorca. Styczeń, luty zadziałało, natomiast marca nie zaciąga do Rachmistrza. Nie było żadnych zmian z naszej, ani klienta strony (pS123 obsługiwany przez nas). Jest jakiś problem odgórny? Co mogę zrobić by przywrócić komunikację pomiędzy aplikacjami?

 

W historii komunikacji mamy taki widok. Jakby wieszał się na jednej z czynności. Status: w trakcie

Zrzut ekranu 2020-04-7 o 11.43.42.png

Edytowane przez Piotr Stochel
Link to postu
3 godziny temu, Przemysław Werner napisał:

Czy próbowali Państwo ponownie zresetować konto InsERT (Konfiguracja - Licencje - Odłącz - Podłącz)? 

Zgodnie z sugestią odłączyłem konto InsERT przypisane do licencji, podłączyłem ponownie, niestety dokumenty nie przechodzą. (w s123 status wysłanych dokumentów to "OK")

Link to postu

Niestety bez analizy bazy danych nie jesteśmy w stanie jednoznacznie zweryfikować przyczyny. Proszę o przesłanie danych w celu analizy - archiwum należy przesłać przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję z firmą InsERT pod numerem zgłoszenia INS-114161.

image.thumb.png.caa2449ee96269a4543137eb6e78fa28.png

 
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

Proszę o informację czy wiadomo jaki był problem? Mam podobny problem już od stycznia. Dane "przechodzą", ale po:

kilkukrotnym wysłaniu "wymiana z nexo on-line" z Subiekt123,

po kilkukrotnej próbie pobrania on-line w Rachmistrzu

i kilkukrotnym "wysłaniu on-line konfiguracji"  z Rachmistrza - nie wiem co pomaga bo dane wreszcie się pobierają, ale trwa to długo i za każdym razem nie wiadomo czy się uda.

Link to postu

Dzień dobry,

niestety nie otrzymaliśmy niezbędnych plików do analizy przyczyny, dlatego też brak jest kontynuacji w poście na forum. 

Jeżeli to możliwe, to proszę również Pana o przesłanie danych przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję z firmą InsERT pod numerem zgłoszenia INS-347749.

image.thumb.png.404ff1bc6f51b2bd840a6c8f1f0f6c90.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...