Skocz do zawartości

nie działa poczta e-mail w sello

Polecane posty

Cześc,  od kilku dni nie działa mi poczta w sello. Mam dodane dwie poczty od zawsze. Jedna na home.pl (ta działa) oraz druga na wp.pl (nie działa). Od dwóch dni ta z wp.pl nie działa nie pobierają się wiadomości. Wyskakuje błąd:

 

Szczegóły błędu:
  Pop3BeginSession:
    DllDate: Aug 19 2009
    UnlockPrefix: INSERTCOMPMAILQ
    Username: Kamil
    Component: Visual C++ 8.0
    Pop3Connect:
      Connecting to POP3 server
      hostname: pop3.wp.pl
      port: 995
      ssl: 0
      connectTimeoutMs: 30000
      heartbeatMs: 0
      Connected to POP3 server
      Timeout waiting to read socket or accept connection
      timeoutMs: 30000
      timeoutMs: 30000
      timedOut: 1
      aborted: 0
      fatalError: 0
      connectionClosed: 0
      Failed to received remainder of POP3 multi-line response.
      matchStr: 

      greeting: 
      ConnectionType: Unencrypted TCP/IP
    Failed to connect to POP3 server.
    Failed to start POP3 session
 

Dodam, że poczta od kilku lat działała bez problemu, nic też nie zmieniałem w ustawieniach, tak nagle przestała działać. Proszę o pomoc

Link to postu

Według pomocy WP.pl

Cytat

Konfiguracja konta POP3

Serwer poczty przychodzącej - pop3.wp.pl
Port serwera poczty przychodzącej - 995
Tryb zabezpieczenia - SSL

W powyższej treści błędy adres i port się zgadzają,  ale SSL ma wartość 0, co oznacza że w konfiguracji poczty nie jest włączone szyfrowanie.

Najwyraźniej wp odcięła takie nielegalne próby połączenia się na szyfrowany port bez szyfrowania i trzeba w konfiguracji konta w Sello to szyfrowanie włączyć.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

U mnie w dniu dzisiejszym nagle pojawiły się problemy z odbieraniem i wysyłaniem poczty. Oczywiście nic nie było zmieniane i modyfikowane i te same ustawienia od początku działania z Sello, czyli prawie 4 lata już. Objaw jest taki, że na stanowisku klienckim występują błędy jak na screenach a na serwerze głównym działa wszystko poprawnie (ta sama sieć LAN).

 

 

poczta_1.jpg

poczta_2.jpg

poczta_3.jpg

 

poczta_4.jpg

Edytowane przez K. D.
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...