Skocz do zawartości

wystawianie aukcji

Polecane posty

w raporcier mi wyskakuje takie coś Wysyłanie obrazka YT-09990#3 do aukcji "ODKURZACZ PNEUMATYCZNY Z KOŃCÓWKAMI YT-09990"() z konta zywiol2 na Allegro.pl: Token odświeżający jest niepoprawny.
Token odświeżający jest niepoprawny.
Zautoryzuj konta Allegro w oknie zarządzania kontami i licencjami.   autoryzowałem wczoraj i nic 

Link to postu
22 godziny temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

w czym problem zdjęcie mam jak zawsze od producenta jpg i nie wiem o co kaman....

Proszę zaktualizować Sello do najnowszej wersji 1.34.1.

6 godzin temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

hallo hallo

I proszę też problemy z Sello zgłaszać na forum Sello. Dyskusje o Forum - jak sama nazwa wskazuje służy do dyskutowania na temat forum, a nie na temat programów :).

4 godziny temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

mało tego od weekendu mam z 10 zamówien w mesenger allegro z poczty polskiej  które mi sello nie pobrało a wszystko jest ustawione dobrze

Proszę wyczyścić raport, wybrać pobranie transakcji i podesłać treść błędów które pojawią się w raporcie.

Link to postu

od razu jak weszło nowe sello zainstalowałem i od razu tez robie autoryzacje,, teraz mam znowu ze zdjeciem a wystawiałem ten produkt tysiące raz a teraz Wysyłanie obrazka YT-0384#7 do aukcji "KLUCZ OCZKOWO ODGIĘTY 14X15MM"() z konta zywiol2 na Allegro.pl: Zadanie zostało anulowane.
Zadanie zostało anulowane.     ok bede zgłaszał w forum,   błedów jest duzo od nie dawna dzis mam nowy choć towar wystawione dawno i specyfikacja wpisana to kolejne produkty mi wyskakują w raporcie Aktualizacja istniejącej oferty "URZĄDZENIE ROZRUCHOWE-POWER BANK 7500mAh YT-83080" z konta zywiol2 na Allegro.pl: Uzupełnij parametry obowiązkowe: Kod producenta.
HTTP Status: Unprocessable Entity (422)
 

Link to postu

 Ponowne pobieranie zamówienia "4d339c02-79b9-11ea-b7a3-411feff3bed8" użytkownika "djlukasz1990" z konta zywiol2 na Allegro.pl: Brak powiązania dostawy Allegro o nazwie: "Allegro Przesyłka polecona"
Dodaj odpowiednie powiązanie dostawy Sello z dostawą Allegro w ADMINISTRACJA > SŁOWNIKI > Wysyłka towarów - Sposoby wysyłki towarów, aby móc zapisać lub zaktualizować transakcję.   a to są te zamówienia z poczty co mi nie pobiera do tej pory było wszystko ok a teraz nagle nie mam ustawuionego w słownikach to samo po aktualizacji sie zmieniło coś??????

Link to postu

Wszystkie te problemy są opisane na forum, wystarczy wpisać szukany fragment błędu w wyszukiwarkę. Niektóre błędy mają również w Sello podane odwołanie do konkretnego wątku na forum z opisem tego problemu i jego rozwiązaniem - czerwony przycisk ZOBACZ ROZWIĄZANIE.

 

 

22 minuty temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

to są te zamówienia z poczty co mi nie pobiera do tej pory było wszystko ok a teraz nagle nie mam ustawuionego w słownikach

Ale czy to na pewno była przesyłka typu Allegro przesyłka polecona, a nie zwykła Przesyłka polecona. To są dwie różne dostawy.

Link to postu

ALE DO TYCH KOMUNIKATÓW Wysyłanie obrazka YT-09860#3 do aukcji "ZESTAW PNEUMATYCZNY 3W1 grzechotka szlifierki "() z konta zywiol2 na Allegro.pl: Token odświeżający jest niepoprawny.
Token odświeżający jest niepoprawny.
Zautoryzuj konta Allegro w oknie zarządzania kontami i licencjami.    NIE MA ODWOŁANIA WIĘC SIE PYTAM O CO KAMAN  MAM LICENCJE MAM AUTORYZACJE ZDJECIE JPG TOKENA NIE RUSZALEM ZRESZTA INNE ZDJECIA WYSTAWIA OCZYWISCIE NIE WSZYSTKIE BO WYCHODZĄ TAKIE ALBO TAKIE ysyłanie obrazka YT-0384#7 do aukcji "KLUCZ OCZKOWO ODGIĘTY 14X15MM"() z konta zywiol2 na Allegro.pl: Zadanie zostało anulowane. BŁĘDY CO WYSTAWIAŁEM JUZ SETKI RAZY ,,, TO JAKIEGO TYPU MAM USTAWIĆ PRZESYŁKE Z POCZTY ZA 5,90 ALLEGRO PRZESYŁKA POLECONA CZY PRZESYŁKA POLECONA BO DO TEJ PORY BYŁA PRZESYŁKA POLECONA I DO AKTUALIZACJI NIE MAIŁEM PROBLEMÓW A TU NAGLE BOOM I NIE WCHODZA ZAMÓWINIA Z POCZTY I NIE TYLKO POLECONA JAK PISAŁEM Allegro Pocztex Kurier 48 TEZ MI NIE POBRAŁO NIE ROZUMIEM JUZ NIC, ZAWSZE PO AKTUALIZACJI COS SIE WYSYPIE A BYŁO TAK DOBRZE ..........

Link to postu
2 minuty temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

Token odświeżający jest niepoprawny.

Nie ma to związku z licencją, a z autoryzacją konta w Allegro. Jeśli pojawi się taki błąd, należy ponownie zautoryzować konto w oknie danych konta. Jeśli w Sello są jakieś nieużywane konta to należy je dezaktywować, ponieważ niektóre żądania wysyłane do Allegro są wykonywane bezkontekstowo i wtedy wykorzystywany jest token pierwszego z brzegu konta (między innymi właśnie wysyłanie obrazków tak działa). Gdy jest ono nieużywane, to zapewne i nikt nie myśli o autoryzacji tokena dla niego.

Czy ja mogę prosić o używanie kropek i przecinków, albo chociaż aby kolejne zdania/myśli zaczynać od nowej linii. Bardzo ciężko czyta się taki zlepek słów, treści błędów i własnych komentarzy.

10 minut temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

TO JAKIEGO TYPU MAM USTAWIĆ PRZESYŁKE Z POCZTY ZA 5,90 ALLEGRO PRZESYŁKA POLECONA CZY PRZESYŁKA POLECONA BO DO TEJ PORY BYŁA PRZESYŁKA POLECONA I DO AKTUALIZACJI NIE MAIŁEM PROBLEMÓW

Allegro w ostatnim czasie zmieniło kilka przesyłek, tak że np z UPS kurier zrobił się Allegro UPS Kurier. Nie wiem cz to samo dotyczy Poczty Polskiej, ale na to wskazują opisywane problemy.

Należy zatem w dostawach Sello wstawić mapowanie takiej dostawy z Allegro, która faktycznie jest używana w aukcjach. Jeśli była tam wcześniej Przesyłka polecona a teraz w aukcji jest Allegro przesyłka polecona i klient wybierze taką nową dostawę to w Sello trzeba tę dostawę powiązać z dotychczasową dostawą Sello. Można powiązać więcej niż jedną dostawę Allegro z jedną dostawą Sello, wtedy niezależnie od tego jaka przyjdzie z Allegro w Sello ustawi się ta sama dostawa.

14 minut temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

ZAWSZE PO AKTUALIZACJI COS SIE WYSYPIE A BYŁO TAK DOBRZE

Nasze obserwacja wskazują, że to często nie jest wynik nowej wersji Sello a zbiegu okoliczności, zmian w Allegro akurat w tym samym czasie co instalacja nowej wersji itp.

Link to postu

AUTORYZWAŁEM JUZ KILKA RAZY I NA SERWERZE I NORMALNIE, MAM JEDNO KONTO DEZAKTYWOWANE OD 2017, NIE MOGE USUNĄC BO KOMUNIKAT ZE SA JAKIES POWIĄZANIA,ALE DEZAKTYWOWANE JEST CAŁY CZAS, A I TAK ZDJĘC MI NIE WYSYŁA. CIĄGLE TEN KOMUNIKAT O TOKENIE I AUTORYZACJI,, ALE JAK TO ROBIE NIE MA POPRAWY... TAK JESLI CHODZI POCZTĘ TO PROBLEM SIE ROZWIĄZAŁ Z LISTEM POLECONYM MUSIAŁEM DODAĆ ALLEGRO LIST POLECONY,, CIEKAWE CZY Z INNYMI SPOSOBAMI Z POCZTY NIE MUSZE ZMIENIĆ,, PO ZMIANIE POBRAŁO MI OD RAZU 20 ZAMÓWIEN OD 3 KWIETNIA,   ALE CO Z TYMI WYSTAWIANYMI AUKCJAMI NIE WIEM NIC NIE POMAGA.... SŁABO

Link to postu

Proszę w programie serwisowym (Admin.exe) włączyć logowanie Allegro w menu rejestr.  Wyłączyć Sello, uruchomić je jako administrator (z menu pod prawym przyciskiem myszy) i spróbować wykonać czynność powodującą problem.  W folderze instalacyjnym Sello, c:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log stworzony zostanie plik Allegro-[data].json. Proszę podesłać go na sello@insert.com.pl z linkiem do wątku z forum lub jako odpowiedź do maila.  Po wszystkim proszę wyłączyć logowanie programem serwisowym lub z poziomu ostrzeżenia na stronie startowej Sello jeśli się pojawi.

Po włączeniu logowania proszę spróbować wysłać aukcję, tak aby pojawi się ten błąd. Wraz z logiem proszę do nas przesłać zrzut ekranu z okna zarządzania kontami i licencjami.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...