Skocz do zawartości

problem z konwersją do wersji 1.62 HF1 - deklaracja DSF-1

Polecane posty

Przy aktualizacji z wersji 1.62 do wersji 1.62 HF1 pojawia się błąd, w logu jest taki komunikat:
Aktualizacja okresu dla deklaracji DSF-1...Nie powiodło się:
Błąd 0x80040E07: Konwersja typu danych varchar na typ danych datetime spowodowała utworzenie wartości leżącej poza zakresem.
Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 0x80040e07: IDispatch error #3079

 

ktoś ma/miał taki problem? jakieś rozwiązanie?

Link to postu

Gdzieś na forum widziałem że podobny problem udało się rozwiązać przez pobranie instalatora ze strony Insertu i ponowna instalacja - choć osobiście nie jestem przekonany po logach.

Więcej powiedziałby profiler i log konwersji , pomoże to ustalić, która z tabeli ma nieprawidłowy wpis - bo to log wskazuje.

Tak na szybko tabela z deklaracjami dbo.dekl_Wersja - nie mam pewności jednak czy o tą tabele chodzi.

Link to postu
Dnia 10.04.2020 o 22:08, Paweł Szczygieł napisał:

Gdzieś na forum widziałem że podobny problem udało się rozwiązać przez pobranie instalatora ze strony Insertu i ponowna instalacja - choć osobiście nie jestem przekonany po logach.

Więcej powiedziałby profiler i log konwersji , pomoże to ustalić, która z tabeli ma nieprawidłowy wpis - bo to log wskazuje.

Tak na szybko tabela z deklaracjami dbo.dekl_Wersja - nie mam pewności jednak czy o tą tabele chodzi.

Niestety ponowna instalacja nic nie dała. 

Więcej powiedziałby profiler i log konwersji - gdzie to mogę znaleźć?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...