Skocz do zawartości

Status JPK

Polecane posty

Witam,

zauważyłem dziwne zachowanie podczas wysyłki/pobierania poświadczeń JPK.

Wysłanie JPK danymi autoryzującymi wywołuje komunikat, mówiący o tym, że ministerstwo nie przygotowało schematu wysyłki dla JPK_VAT danymi autoryzującymi dla zewn. programów oraz wpis do logu "Nieprawidłowy format ciągu wejściowego".

 

Wysłanie JPK podpisem kwalifikowanym generuje numer ref. do logu dodawany jest wpis "Wywołano procedurę pobrania poświadczenia odbioru" ale nie wyświetla statusu wysyłki.

 

Dołączam screena na którym na początku podjąłem próbę wysłania danymi, potem podpisem.

Sprawdziłem po numerze referencyjnym poza programem, JPK jest wysłany aktualnie ma status 303.

Wersja: 1.62 HF1

 

upo.jpg

Link to postu
1 godzinę temu, Kamil Goleń napisał:

Na obecną chwilę nie ma możliwości na wysłanie z programu plików JPK_VAT za pomocą danych autoryzujących. Co do podpisu elektronicznego to problem jest powtarzalny? Jak wygląda dzisiaj status po stronie MF?

 

Wysłany JPK ma status 200 ale w programie i tak nie został zaktualizowany i posiada status wysłany. Efekt wysyłki jest na każdym podmiocie taki sam.

Nie planujecie może jakieś szybkiej poprawki? Nie uśmiecha mi się ręcznie sprawdzać statusu wszystkich JPK-ów...

EDIT: Pobieranie potiwerdzeń przez BiuroGT też nie zwraca statusu wysyłki.

Edytowane przez Wojciech Guse
Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...