Skocz do zawartości

Transakcje nieopłacone

Polecane posty

Klienci Allegro często dokonują zakupów podwójnych lub nierozsądnych i nie finalizują ich, albo przy nieudanej płatności dokonują zakupu ponownie. Później transakcje takie wiszą mi w transakcjach oczekujących na płatność. Co zrobić żeby zniknęły i wystrzeliły gdzieś, gdzie będą niewidoczne? Mam opcję uznaj transakcje za zaległe po 7 dniach, ale te dalej wiszą i wiszą. Oznaczenie transakcji jako anulowana w Allegro nie przynosi efektu. Nawet jak Allegro zwróci środki z prowizji, to dalej wisi i wisi.

Any idea?

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Wyłapałem skąd nazbierała się ta nie rozliczona suma.

- Przez ostatnie kilka miesięcy, kilka transakcji, w których nie zapłacono przez Allegro Payu, a bezpośrednio na nasze konto firmowe w banku.

- Po wpłynięciu zapłaty zaznaczałem ręcznie transakcję oczekującą na  - Zarejestruj wpłatę i transakcja automatycznie przechodziła do realizacji i była zaznaczona jako zapłacona, zielona ikonka $ itd. Transakcje wysłane i zakończone i wszystko grało.

- Natomiast takie Transakcje w ogólnym zestawieniu, kolumna Pozostało do zapłaty stale mają widoczne sumy do zapłaty, a powinno być zero.

- W oznaczeniach transakcji stale jest widoczna zielona ikonka $ i nie da się ponownie zaznaczyć, że transakcja jest już opłacona.

- Dodam, że wyłapałem jeszcze dwie transakcje pobraniowe i zaznaczone jako opłacone, a w kolumnie do zapłaty dalej widoczne sumy do zapłaty.

--- ja te kilka transakcji zaznaczyłem na razie jako anulowane i teraz wyliczenia na stronie Start się zgadzają.

Pytanie czy przy następnych nowych transakcjach tak opłacanych będzie dalej ten błąd?

 

Edytowane przez Andih .
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...