Skocz do zawartości

Operacje zbiorcze dla asortymentu na fakturze zakupu

Polecane posty

Czy da się w jakiś sposób wykonywać operację zbiorcze dla asortymentu znajdującego się na fakturze zakupu? na przykład chciałabym oznaczyć wszystkie gwiazdką albo Ustawić im dostawcę .

Sposób opisany w pomocy pozwala jedynie ustawiać dostawcę dla pozycji zaznaczonych na liście asortymentu. 

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/5792,subiekt-nexo-jak-zbiorczo-zaktualizowac-dostawcow-w-kartotekach-asortymentu.html

 

Link to postu
24 minuty temu, Magdalena Szwałek napisał:

A przy okazji Czy ceny na zakładce dostawy Można w jakiś sposób wprowadzać zbiorczo? na przykład  na podstawie ceny ewidencyjnej?

Chodzi o "Deklarowana cena"? Niestety nie ma takiej możliwości. Można ewentualnie zastanowić się nad jakimś rozwiązaniem dodatkowym, ale skąd taka potrzeba?

Link to postu

Domyślną ceną dla faktury zakupu (można to zmienić w konfiguracji) jest "Cena i rabat deklarowane przez sprzedawcę". Jeśli jednak cena deklarowana nie jest określona, to program pobiera cenę i rabat z ostatniej faktury od tego sprzedawcy, a jeśli takiej nie było, to z jakiejkolwiek ostatniej faktury.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 3 tygodnie później...
Dnia 19.04.2020 o 18:51, Jacek Izydorczyk napisał:

Dzień dobry Panie Jacku,

nie działa u mnie wklejanie do arkusza.. Pomimo, że opcja w konfiguracji schowka "Schowek systemowy" ustawiona jest na "Sprawdzaj". Trzeba jeszcze jakieś inne ustawienie zmienić?

 

2020-05-10 11_58_38-Subiekt nexo - Schowek pozycji, czyli jak skopiować kartoteki z dokumentu na dok.png

EDIT:

AA juz wiem dlaczego, nie działa używając "Kopiuj pozycje" z menu kontekstowego.

Działa jedynie ta sekretna kombinacja klawiszy Ctrl+Shift+C, niedostępna z menu kontekstowego.

 

 

Edytowane przez Magdalena Szwałek
Link to postu
8 godzin temu, Magdalena Szwałek napisał:

AA juz wiem dlaczego, nie działa używając "Kopiuj pozycje" z menu kontekstowego.

Działa jedynie ta sekretna kombinacja klawiszy Ctrl+Shift+C, niedostępna z menu kontekstowego.

Operacja jak najbardziej jest dostępna z menu kontekstowego: Operacje na liście -> Kopiuj listę :)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...