Skocz do zawartości

Płatności

Polecane posty

Dzien dobry.

Potrzebuje pomocy w komunikacji platnosci miedzy Subiektem a Rewizorem.

Czemu jesli sciagam platnosc w Subiekt nie pokazuje mi sie ona w Rewizorze przy wprowadzaniu wyciagow bankowych? niektore platnosci moge powiazac a niektorych nie ma.

Generalnie moze ktos podpowie mi jak prawidlowo powinno wygladac rozliczanie platnosci w Subiekcie a potem w Rewizorze ?

 

 

Link to postu
5 godzin temu, Martyna Wolińska napisał:

Potrzebuje pomocy w komunikacji platnosci miedzy Subiektem a Rewizorem.

Czemu jesli sciagam platnosc w Subiekt nie pokazuje mi sie ona w Rewizorze przy wprowadzaniu wyciagow bankowych? niektore platnosci moge powiazac a niektorych nie ma.

Co to znaczy "ściągać płatność" ? Proszę pokazać przykładowy problem, spłatę należności w rozrachunkach z powiązaniem kontem i okno wyboru rozrachunków niepowiązanych przy podłączaniu rozrachunku pod konto.

 

5 godzin temu, Martyna Wolińska napisał:

Generalnie moze ktos podpowie mi jak prawidlowo powinno wygladac rozliczanie platnosci w Subiekcie a potem w Rewizorze ?

Nie ma takiej możliwości, rozliczenie wykonuje się tylko raz w Subiekcie lub Rewizorze - bez znaczenia, gdyż rozrachunki są wspólne dla obu programów (zakładam, że praca odbywa się na wspólnej bazie danych).  

Link to postu

Tak, rewizor i subiekt dzialaja na wspolnej bazie, mamy wykupiona Sferę. W tej sposob korzystamy z opcji "dokumenty do dekretacji" aby ksiegowac faktury, i ktos nam kiedys powiedzial ze z "wplat" i "wyplat" do dekretacji mozna ksiegowac czesc transakcji z wyciagow bankowych.

"sciagajac platnosc" odznaczamy w subiekcie zobowiazania zaplacone. a w rewizorze jest balagan - przy sprzedazy internetowej nie widac czy wszystko jest rozliczone.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.04.2020 o 09:17, Martyna Wolińska napisał:

Tak, rewizor i subiekt dzialaja na wspolnej bazie,

Ok.

 

Dnia 30.04.2020 o 09:17, Martyna Wolińska napisał:

mamy wykupiona Sferę.

Nie ma związku z poruszanymi tematami.

 

Dnia 30.04.2020 o 09:17, Martyna Wolińska napisał:

W tej sposob korzystamy z opcji "dokumenty do dekretacji" aby ksiegowac faktury, i ktos nam kiedys powiedzial ze z "wplat" i "wyplat" do dekretacji mozna ksiegowac czesc transakcji z wyciagow bankowych.

Ten "ktoś" wprowadził Państwa w duży błąd , który prowadzi do naruszenia spójności ewidencji księgowej z ewidencją rozrachunków, powielania rozrachunków, itp. Polecam zweryfikować posiadaną widzę o działaniu programu u doświadczonego serwisanta.

 

Dnia 30.04.2020 o 09:17, Martyna Wolińska napisał:

"sciagajac platnosc" odznaczamy w subiekcie zobowiazania zaplacone.

Zapłacić można poprzez gotówkę, przelew, przelewPP. Zakładam, że generowane są operacje bankowe poprzez sposób zapłaty "przelew", takie operacje należy koniecznie importować do księgowości lub ich nie tworzyć i wprowadzać z wyciągu.

 

Dnia 30.04.2020 o 09:17, Martyna Wolińska napisał:

a w rewizorze jest balagan - przy sprzedazy internetowej nie widac czy wszystko jest rozliczone.

Chyba już wszystko opisałem wyżej - mamy takie dane jak o nie dbamy.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
Dnia 13.05.2020 o 09:59, Martyna Wolińska napisał:

dobry serwisant lub wdrozeniowiec insert bylby dla mnie najlepsza pomoca! Ma ktos namiary na taka osobe? online lub ewentualnie wojewodztwo mazowieckie ?

W tej chwili naszych usług nie zaproponuję z powodu braku czasu, ale mogę dać namiary na firmy kolegów, w tym jednego z Wołomina/Warszawy.

 

Dnia 30.04.2020 o 09:17, Martyna Wolińska napisał:

przy sprzedazy internetowej nie widac czy wszystko jest rozliczone

 Jeśli powstają większe ilości dokumentów i chcecie Państwo prowadzić pełne rozrachunki to posiadamy gotowe rozwiązanie do rozliczania pobrań/płatności internetowych, które usprawnia takie rozliczenia.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...