Skocz do zawartości

Paczkomaty - Rozdzielanie paczek wg serwisu

Polecane posty

Witam

 

W ostatnim czasie miałem problem z utworzeniem etykiet adresowych do paczkomatów wg serwisu

Przykładowo klient zamówił towaru na 3 paczki, i tak utworzyłem, wysłałęm do inpostu - Utworzyły się tylko 2 etykiety, a trzecia miała status w sello jako "Oczekuje na wybranie" czyjakoś tak, nie udało się wydrukować z niej etykiety ani powtórnie wysłać do inpostu.

Link to postu

Podejrzewam, że status to Oferta wybrana. Zdarza się czasami, że paczka utyka w takim statusie w InPoście i z poziomu programu nie bardzo da się coś z tym zrobić. Status taki pojawia się np. gdy używane jest konto prepaid w InPost i podczas tworzenia przesyłek skończą się środki na koncie.

Kiedyś prywatnie pisałem do InPostu o popchnięcie tej przesyłki dalej, ale nie wiem czy nie lepiej po prostu wymusić w Sello stworzenie nowej przesyłki lub dokończyć obsługę tej przesyłki przez serwis Menadżera Paczek.

Link to postu
22 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Podejrzewam, że status to Oferta wybrana. Zdarza się czasami, że paczka utyka w takim statusie w InPoście i z poziomu programu nie bardzo da się coś z tym zrobić. Status taki pojawia się np. gdy używane jest konto prepaid w InPost i podczas tworzenia przesyłek skończą się środki na koncie.

Lub gdy nie ma (lub szwankuje) integracja MP Inpost z kontem Allegro.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...