Skocz do zawartości

Zmiana precyzji jednostki ilość na wydruku

Polecane posty

Witam,

Mam towar, ktory kupuje w sztukach a sprzedaje w metrach. Dodatkowo 1 sztuka to 2,44 metra. Kartotekę i jednostki miary ustawilem i wszystko chodzi poprawnie przy precyzji jednostki 6 miejsc po przecinku. Nie przeszkadza mi to przy wprowadzaniu towaru na dokumenty ale na wydruku juz chcialbym zmiejszyc precyzje sztuk do 0 miejsc po przecinku (bo nie sprzedajemy polowek) a metrow do dwoch miejsc po przecinku. Posiadam subiekta nexo pro i w edycji zaawansowanej dla pola ilosc albo ilosc w jednostce porownawczej jestem w stanie uzyskac pożadany efekt? Bo niestety zmieniając jak ponizej parametry pol nie moge zmienic nic na wydruku. Ciagle precyzja na wydruku to szesc 0. Bede wdzieczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Ps na zrzucie jest zaznaczony parametr local setting jednak w tym przypadku nawet po zmianie ustawien w systemie nic sie nie zmienia.

 

image.thumb.png.b9cc716381729fc16f949ad631903c8a.png

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Zmiana precyzji jednostki ilość na wydruku
  • 2 tygodnie później...

Proszę jeszcze raz porównać z przykładem, który Panu podałem:

- Średni czas dostawy

{Format
("{0:N0}",Dokument.Pozycje.DaneAsortymentuDlaPodmiotow.SredniCzasDostawy)}

Po zmianach u Pana w rezultacie są aż trzy parametry, a nie dwa jak w podanym przykładzie.

Zamiast zastąpić parametr w metodzie, Pan dodał kolejny i stąd zwracany błąd, ale kierunek był prawidłowy. Proszę spróbować w ten sposób:

{Format 
("{0:N2}",Dokument.Pozycje.encjaPozycji.Ilosc)}

 

Edytowane przez Przemysław Werner
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...