Skocz do zawartości

Dezaktywacja konta sello

Polecane posty

Poruszałem już ten problem w tamtym roku :) mianowicie chodzi mi o całkowita dezaktywacje konta sello . W bazie mam kilka kont na których rozwiązałem już umowę . W czasie powielania aukcji z konta na konto sello mimo dezaktywacji pojawiają się one przy wyborze konta docelowego . Może uda się do 19 wrzucić tą mała poprawkę . Chyba że jest jakaś inna metoda np za pomocą jakiegoś skryptu  

Link to postu

Pojawiają się one bo to jest powielanie, a powielane dane są kopią 1 do 1 niemalże. Natomiast można je zmienić na inne. Poprawka była dodana i polegała właśnie na tym aby te konta były widoczne bo niewidoczne stanowiły problem i są one oddzielone kreską. Poniżej Sello1 jest aktywnym kontem, pozostałe pod --- są dezaktywowane.

obraz.png.2f5d6ec57d7b3fbff792213ecdf62ea2.png

Link to postu
19 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Pojawiają się one bo to jest powielanie, a powielane dane są kopią 1 do 1 niemalże. Natomiast można je zmienić na inne. Poprawka była dodana i polegała właśnie na tym aby te konta były widoczne bo niewidoczne stanowiły problem i są one oddzielone kreską. Poniżej Sello1 jest aktywnym kontem, pozostałe pod --- są dezaktywowane.

obraz.png.2f5d6ec57d7b3fbff792213ecdf62ea2.png

jest tak jeżeli powielasz jedną aukcje , jeżeli powielasz kilka naraz czyli , mam aukcje w przygotowanych na koncie A do wyczerpania , następnie zaznaczam je daje wystaw ponownie na czas trwania 3 dni . Te 3 dniowe aukcje przenoszę zmianami zbiorczymi na konto B . Znowu na koncie A daje wystaw czas trwania 3 dni i znowu zbiorczymi przenoszę je na konto C. Wtedy te stare konta przy przenosinach zbiorczo pokazują się . Moim skromnym zdaniem miło by było gdyby opcja   dezaktywacji  konta działała globalnie czyli odcięła dostęp do kont w sello przy jego dezaktywacji . Lub chociaż podczas przenoszenia aukcji zbiorczo z konta a na b nieaktywne konta się nie pokazywały 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...