Skocz do zawartości

Polskie ePłatnosci vx 520

Polecane posty

Witam,

Czy przewidują Panstwo aktualizacje do SUZ tak aby mozna bylo korzystac z terminali polskich eplatnosci vx520. Obecnie tego modelu nie ma w obsludze a jesli podlaczam na sterownikach z modelu 510 to otrzymuje blad w SUZ:

obraz.png.5cf7e6b975b707f20a02d222877185fc.png

 

A na terminalu pojawia mi sie blad: blad polaczenia z systemem kasowym. Moze istnieje obejscie tego problemu? Bede wdzieczny za informacje.

Link to postu

Czy można prosić o jakąś chociażby skróconą instrukcję jak dodać ten terminal ? U mnie wyświetla błąd:


Polskie ePłatności VX 510: Brak połączenia z urządzeniem. Nie znaleziono terminala o identyfikatorze XXXX.
Brak połączenia z urządzeniem. Proszę sprawdzić, czy terminal ma identyfikator XXXX i jest podłączony do sieci.
Brak połączenia z urządzeniem. Proszę sprawdzić, czy porty 5000 i 5010 (UDP) nie są blokowane przez zaporę systemu Windows.
Brak połączenia z urządzeniem. Terminal może wymagać zmiany ustawień po stronie dostawcy usług płatności. Proszę skontaktować się z firmą Polskie ePłatności i zastosować się do otrzymanych wskazówek.
 

Jako identyfikator wpisuję oczywiście POS ID, kod operatora pozostawiam pusty. Terminal podpięty do switcha. Czyżbym rzeczywiście musiał kontaktować się z ePłatności?

Link to postu

Dziękuję za wiadomość.

Z problemami, ale udało mi się namówić Panią na infolinii do uruchomienia tego. Czekam na telefon od serwisanta i się doczekać nie mogę...

Poradziłbym sobie z ustawieniami sam, ale nie znam hasła do administracji terminala ... (trzeba zmienić ustawienia IP, bo IP Scan nie widzi terminala...)

Tak czy siak dziękuję za pomoc.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Polskie ePłatnosci vx 520
×
×
  • Dodaj nową pozycję...