Skocz do zawartości

Aktualizacja 2020.05

Polecane posty

Informujemy, że w dniu 19 maja 2020, między godziną 5:00 a 6:00 rano, planujemy wdrożenie nowej wersji Subiekta 123.

W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: 

  • Możliwość pobierania dokumentów bezpośrednio z serwisu,
  • Możliwość eksportu wyników wyszukiwania  w zestawieniach do plików CSV/PDF,
  • Obsługa wydruków EKO w eksporcie zestawień do plików PDF,
  • Dodano nowy filtr w modułach sprzedaży - Data sprzedaży,
  • Ukrywanie terminu realizacji na wydruku proformy, jeśli nie został podany na formatce,
  • Poprawa znanych błędów i problemów.
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, Paweł Plizga napisał:

WITAM.MAM PYTANIE,CZY W RUBRYCE NA FAKTURZE W POZYCJI -WYSTAWIŁ JEST MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA TAK ABY NIE WIDNIAŁO ŻADNE IMIĘ I NAZWISKO.POZDRAWIAM

Dzień dobry

Nie da się zrobić tak, by nikt nie występował w polu Wystawił na fakturze.

Natomiast można wyłączyć we wzorcach wydruków drukowanie osoby wystawiającej i odbierającej:
2020-06-02_11h12_24.png.7cda8780255e8f811be6eabdce05f8d4.png

wówczas na wydruku nie będzie tych osób (oraz kratek na podpisy tych osób)
2020-06-02_11h14_08.png.0c2688e52af9612de8b0fac8d04b0c8d.png

 

Parametry wydruków można zmieniać zgodnie z poradnikiem https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1973,subiekt-123-jak-zmienic-parametry-wydruku.html

Link to postu

Witam mam prośbę aby przy następnej aktualizacji dodać możliwość wyszukiwania faktur po adresie a nie tylko po nazwie chodzi o kolumnę SPRZEDAŻ - wyszukaj i FAKTURY - wyszukaj.

I mam takie pytanie czy można dodać na fakturach możliwość dodania pozycji dużymi literami tak aby rzucało się w oczy np. płatności nierozliczone i żeby z automatu wyświetlała się zaległość np 0,00 zł w przypadku braku zaległości , lub kwota zaległości jak występuje , nr niezapłaconej faktury z dnia ...

Link to postu

Dzień dobry

10 godzin temu, ARKADIUSZ RZEPA napisał:

Witam mam prośbę aby przy następnej aktualizacji dodać możliwość wyszukiwania faktur po adresie a nie tylko po nazwie chodzi o kolumnę SPRZEDAŻ - wyszukaj i FAKTURY - wyszukaj.

Dodamy wyszukiwanie po adresie w module sprzedaży.

10 godzin temu, ARKADIUSZ RZEPA napisał:

I mam takie pytanie czy można dodać na fakturach możliwość dodania pozycji dużymi literami tak aby rzucało się w oczy np. płatności nierozliczone i żeby z automatu wyświetlała się zaległość np 0,00 zł w przypadku braku zaległości , lub kwota zaległości jak występuje , nr niezapłaconej faktury z dnia ...

A tu prosiłbym o bardziej szczegółowe opisanie co i gdzie powinno się pokazywać. Czy chodzi o formatkę dokumentu, czy o wydruk dokumentu? I co konkretnie powinno się pokazać, bo nie do końca zrozumiałem potrzebę.

Link to postu
15 godzin temu, Aleksander Mynarek napisał:

 

A tu prosiłbym o bardziej szczegółowe opisanie co i gdzie powinno się pokazywać. Czy chodzi o formatkę dokumentu, czy o wydruk dokumentu? I co konkretnie powinno się pokazać, bo nie do końca zrozumiałem potrzebę.

Więc chodzi mi o to aby wystawiając nową fakturę dla klienta była na niej informacja czy nie zalega z płatnościami za poprzednie faktury , lub jeśli zalega to kwota zaległości i np. nr faktury lub data zaległej faktury. Świadczę usługi co miesiąc u tych samych klientów i wystawiam faktury przelewowe , ludzie są zabiegani i coraz częściej zapominają płacić w terminie , a tak była by informacja na nowej fakturze o zaległości lub braku zaległości.

Link to postu
7 godzin temu, ARKADIUSZ RZEPA napisał:

Więc chodzi mi o to aby wystawiając nową fakturę dla klienta była na niej informacja czy nie zalega z płatnościami za poprzednie faktury , lub jeśli zalega to kwota zaległości i np. nr faktury lub data zaległej faktury. Świadczę usługi co miesiąc u tych samych klientów i wystawiam faktury przelewowe , ludzie są zabiegani i coraz częściej zapominają płacić w terminie , a tak była by informacja na nowej fakturze o zaległości lub braku zaległości.

Dziękuję za wyjaśnienie. Mamy taką funkcjonalność zapisaną w planach.
 

Link to postu
38 minut temu, Patrycja Lutkiewicz napisał:

Nie umiem zrealizować proforma -> faktura... kiedyś się dało, teraz klikam i biała plansza ;(

Dzień dobry

Nie powtarzamy takiego problemu. Prosiłbym o dodatkowe informacje: na jakiej przeglądarce Pani pracuje? czy problem dotyczy wszystkich proform?  czy ta proforma charakteryzuje się czymś szczególnym (np duża ilość pozycji, inna niż domyślny rodzaj transakcji...)?
Jeśli jest to możliwe, to proszę sprawdzić też na innej przeglądarce czy taki sam problem występuje.

Dodatkowe informacje może Pani przesłać mi w wiadomości prywatnej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...