Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Grażyna Kliś

PB propozycja dodania

Polecane posty

Witam

Brakuje mi, w raportach albo innym miejscu  na PB, podglądu, ze wysłałam do klienta raporty. Takiej informacji ze w dniu tym a tym (data jest ważna) wysłano raport: np. przelewy i data wysyłki, kpir i data wysyłki, ewidencje VAT i data wysyłki... wystarczy jedna data ostatniej wysyłki.

Jest to o tyle ważne, ze mając ileś-set klientów, zdarzają się poprawki, korekty albo ktoś przerwie prace i nie pamiętam czy wysłałam do klienta raport czy nie. A tak wchodzę na PB i widzę, ze tego dnia wysłam raport i sprawdzam czy data jest zgodna z np. z deklaracja VAT jak były jakies korekty to wysyłam następny raport. Myślę, ze taka funkcjonalność w jakieś proste formie by się przydała.

Takie potwierdzenie wysłania.

Wysyłając informacje o podatkach mailem mam potwierdzenie wysłania, to czasami jest bardzo istotne.

Czy jest możliwość dodania takiej funkcjonalności?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu

Proszę mi jeszcze powiedzieć, czy takie informacje były by wystarczające. Dla każdego raportu wyświetlamy dane związane z ostatnią wysyłką tego raportu:
- za jaki okres został wysłany

- data wysyłki/próby wysyłki

- status powodzenia (czy raport się wysłał, czy wystąpił jakiś błąd wraz ze szczegółami ewentualnych błędów).
 

  • Lubię to 1

Udostępnij ten post


Link to postu

Witam

 

A czy jest jeszcze możliwość, żeby Klient widział wysokość nadpłaconego podatku VAT?

System pokazuje podatki do zapłaty, natomiast jak jest podatek VAT nadpłacony to ja jako księgowa wiem gdzie go znaleźć i jak odczytać. Natomiast Klient może mieć z tym problem. Czy jest możliwość aby u klienta było widać podatek do przeniesienia na następny miesiąc w takiej wysokości jak to jest na deklaracji VAT?

Udostępnij ten post


Link to postu

×