Skocz do zawartości

PB propozycja dodania

Polecane posty

Witam

Brakuje mi, w raportach albo innym miejscu  na PB, podglądu, ze wysłałam do klienta raporty. Takiej informacji ze w dniu tym a tym (data jest ważna) wysłano raport: np. przelewy i data wysyłki, kpir i data wysyłki, ewidencje VAT i data wysyłki... wystarczy jedna data ostatniej wysyłki.

Jest to o tyle ważne, ze mając ileś-set klientów, zdarzają się poprawki, korekty albo ktoś przerwie prace i nie pamiętam czy wysłałam do klienta raport czy nie. A tak wchodzę na PB i widzę, ze tego dnia wysłam raport i sprawdzam czy data jest zgodna z np. z deklaracja VAT jak były jakies korekty to wysyłam następny raport. Myślę, ze taka funkcjonalność w jakieś proste formie by się przydała.

Takie potwierdzenie wysłania.

Wysyłając informacje o podatkach mailem mam potwierdzenie wysłania, to czasami jest bardzo istotne.

Czy jest możliwość dodania takiej funkcjonalności?

 

 

Link to postu

Proszę mi jeszcze powiedzieć, czy takie informacje były by wystarczające. Dla każdego raportu wyświetlamy dane związane z ostatnią wysyłką tego raportu:
- za jaki okres został wysłany

- data wysyłki/próby wysyłki

- status powodzenia (czy raport się wysłał, czy wystąpił jakiś błąd wraz ze szczegółami ewentualnych błędów).
 

  • Lubię to 1
Link to postu

Witam

 

A czy jest jeszcze możliwość, żeby Klient widział wysokość nadpłaconego podatku VAT?

System pokazuje podatki do zapłaty, natomiast jak jest podatek VAT nadpłacony to ja jako księgowa wiem gdzie go znaleźć i jak odczytać. Natomiast Klient może mieć z tym problem. Czy jest możliwość aby u klienta było widać podatek do przeniesienia na następny miesiąc w takiej wysokości jak to jest na deklaracji VAT?

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Myślę, że wskazana jest funkcja, gdzie Klient na swoim portalu zaznacza opcję , oznaczającą, iż zostały dodane wszystkie dokumenty z danego miesiąca, 

Np. (zatwierdzam - zostały dodane wszystkie faktury za miesiąc np. wrzesień),

a następnie do biura przychodzi stosowne powiadomienie. Trudno sobie wyobrazić zamknięcie miesiąca, gdzie Klient dodaje fakturę za fakturą, a my nie wiemy kiedy możemy zamknąć dany miesiąc.

  • Lubię to 1
Link to postu

przydałoby się jeszcze opcje zaznaczania zadań, tj. termin dostarczenia dokumentów mija 10go, a klienci już 5 wrzucili wszystkie dokuemnty - więc odznaczają fistaszka że już to zrobione. Itd z ZUS - ZUS zapłacony wcześniej, zaznaczony, powiadomienia nie przychodzą.
Przydałoby się dodawanie zadań dla klienta (typu dostarczyć dowód rejestracyjny, lub jakąś fakturę) i równiż przy tym dodatkowo możliwość zaznaczania zadania jako wykonane.

  • Lubię to 1
Link to postu
Dnia 21.09.2020 o 18:49, Robert Dworak napisał:

Myślę, że wskazana jest funkcja, gdzie Klient na swoim portalu zaznacza opcję , oznaczającą, iż zostały dodane wszystkie dokumenty z danego miesiąca, 

Np. (zatwierdzam - zostały dodane wszystkie faktury za miesiąc np. wrzesień),

Przeanalizujemy Pańską sugestię.
 

Link to postu
10 godzin temu, Krzysztof Mączka napisał:

przydałoby się jeszcze opcje zaznaczania zadań, tj. termin dostarczenia dokumentów mija 10go, a klienci już 5 wrzucili wszystkie dokuemnty - więc odznaczają fistaszka że już to zrobione. Itd z ZUS - ZUS zapłacony wcześniej, zaznaczony, powiadomienia nie przychodzą.

Podobne rozwiązanie było zastosowane w pierwszej odsłonie Portalu Biura, jednak po przeprowadzeniu badań wśród klientów biura zostało ono zastąpione aktualną stroną Start. Jak pisałam wyżej, przyjrzymy się opcji oznaczania, że zostały wysłane wszystkie dokumenty w danym miesiącu.

10 godzin temu, Krzysztof Mączka napisał:

Przydałoby się dodawanie zadań dla klienta (typu dostarczyć dowód rejestracyjny, lub jakąś fakturę) i równiż przy tym dodatkowo możliwość zaznaczania zadania jako wykonane.

Podobną funkcjonalność mamy przewidzianą na kolejne wersje Portalu Biura.

Link to postu

Dzień dobry,

proszę o informacje czy istnieje możliwość ustawienia w PB lub zgłoszenia sugestii dodania aby częstotliwość wysyłania informacji o tym, że klient wysłał dokumenty za pomocą PB była częstsza niż 1 raz dziennie. Nas interesowało by aby taka informacja była wysyłana kilka razy dziennie np. 8 - 12 - 14 lub wręcz w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo mam pytanie czy na PB istnieje możliwość wydrukowania zbiorczo za jednym razem wszystkich wysłanych na PB dokumentów ? tzn. Klient wysyła dokumenty np: za 09/2020 wtedy zaznaczamy je i drukujemy za jednym razem ( jest to bardzo pomocne przy zdalnej pracy z klientami )

 

 

Link to postu

Dzień dobry,

Cytat

proszę o informacje czy istnieje możliwość ustawienia w PB lub zgłoszenia sugestii dodania aby częstotliwość wysyłania informacji o tym, że klient wysłał dokumenty za pomocą PB była częstsza niż 1 raz dziennie. Nas interesowało by aby taka informacja była wysyłana kilka razy dziennie np. 8 - 12 - 14 lub wręcz w czasie rzeczywistym.

W tym momencie nie ma takiej możliwości. Sugestia została zapisana.

Cytat

Dodatkowo mam pytanie czy na PB istnieje możliwość wydrukowania zbiorczo za jednym razem wszystkich wysłanych na PB dokumentów ? tzn. Klient wysyła dokumenty np: za 09/2020 wtedy zaznaczamy je i drukujemy za jednym razem ( jest to bardzo pomocne przy zdalnej pracy z klientami )

Możliwość ta jest zależna od linii programów, której Państwo używania. W programach nexo w serwisie Portalu Biura jest możliwość zaznaczenia wielu dokumentów i ich wydruku. W linii GT nie mamy takiej możliwości w tym momencie. Oczywiście zapisuje sugestię.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...