Skocz do zawartości

automatyczna wykonanie akcji ze scenariusza windykacyjnego

Polecane posty

Witam,

Wlasnie od kliku dni ustawiam scenariusz windykacyjny. Wyglada on tak:

image.png.5d5f31df919e547eab4845b23d77c385.png

Windykacje chcialbym calkowiecie zautomatyzowac, tak aby uzytkownik programu nie musial wykonywac zadnej akcji.

1 dodalem do szablonow nowej osoby i firmy domyslny szablon windykacji.

2 na wszystkich rozrachunkach dodaje mi sie prawidlowy scenariusz windykacji

3 teraz chcialbym aby akcje ze scenariusza wykonywaly sie automatycznie:) i niestety nie widze takiej opcji. 

Moim zdaniem jest to dosc duze utrudnienie, przy duzej ilosci rozrachunkow, codziennie nalezy wejsc do modulu windykacji i dokonac zbiorczego wykonania akcji. Niby 3 -5 min.. ale trzeba.

A wystarczyloby tak jak w scenariuszu obslugi klienta dodac mozliwosc akcji automatycznych. Mialbym wtedy pewnosc ze moj system odpowiednio informuje dluznikow i nęka ich mailami i smsami tak długo jak sobie tego zycze:). Zglaszam wiec taka sugestie.

Edytowane przez Radek Szachnowski
Link to postu
  • 8 miesięcy temu...
W dniu 25.05.2020 o 12:25, Przemysław Werner napisał:

Mamy w planach realizację takiej funkcjonalności, jednak realna data realizacji nie została na ten moment jeszcze określona.

Witam,

Czy już jest ustalona data kiedy taka funkcjonalność się pojawi?

Mamy coraz więcej zapytań o tą funkcjonalność w programie.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 miesiące temu...
18 godzin temu, Radek Szachnowski napisał:

Dalej trzeba klikac;)

Automatyzacja to nie tylko zastąpienie czynności w całym procesie, ale również ich ograniczenie - tak jak wcześniej wspomniałem, mamy zapisany do realizacji temat pełnej automatyzacji wykonywania działań, a wstępne plany odnośnie terminu obejmują ten rok.

 

Wiadomość SMS działa tak, że po zapisaniu przez użytkownika danych scenariusza windykacyjnego, system wyśle automatyczną wiadomość SMS do klienta, ale o tym wspomniałem przy okazji ogólnej kwestii powiadomień i automatyzacji udostępnionych w ramach funkcjonalności.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...