Skocz do zawartości

Błąd podczas rejestracji fiskalnej

Polecane posty

A co pokazuje Kasiarz w szczegółach/raporcie? Jak klikniesz ten dymek to powinno się dac wyświetlić ten raport? Z listą ostatnio drukowanych dokumentów.

Może masz włączone raportowanie błedów w drukarce w wypadku skrócenia (za długiej dla drukarki) nazwy dla urz. fiskalnego?

  • Lubię to 1
Link to postu
Dnia 23.05.2020 o 18:10, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

A co pokazuje Kasiarz w szczegółach/raporcie? Jak klikniesz ten dymek to powinno się dac wyświetlić ten raport? Z listą ostatnio drukowanych dokumentów.

Może masz włączone raportowanie błedów w drukarce w wypadku skrócenia (za długiej dla drukarki) nazwy dla urz. fiskalnego?

Niestety dymek nie jest klikalny, od 2 dni wywala taki błąd przy dosłownie każdej transakcji, jeden po drugim - paragony są normalnie zafiskalizowane. Bardzo dziwne. Błąd o skróceniu nazwy pojawia się tylko w Sello w raporcie - ale to sporadycznie. Czy może mieć to związek z jak dotąd nie przeprowadzonej aktualizacji Windowsa?

Link to postu
4 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

A co odczytujesz z komunikatów widocznych w tym powiadomieniu?

obraz.png.97941fdebe7cfb3fa19792f89c80a712.png

 

Wywołałem je wyłaczając druk. fiskalną przy druku paragonu fiskalnego.

 

Po otwarciu mam opisane błędy (różnego rodzaju w zależności co się zadziało):

obraz.png.ddb6da1f025db5409a38921674e3d374.png

 

 

 

Klikałem w tę ikonkę z pierwszego screena, ale z tego, co kojarzę nie było tam nic szczególnego, co zwróciłoby moją uwagę. Po prostu pokazywało dwie drukarki, bo jedna mam SUZ. Dziwna sprawa, bo dzisiaj żadnych błędów. :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...