Skocz do zawartości

WAŻNE: Nie jesteś gotowy na nowy model rozliczania kosztów dostawy dla metod Poczty Polskiej

Polecane posty

właśnie dostałem takiego @ od allegro

procuje na slleo i pp2

nie wiem co jest nie tak i dlaczego allegro nie zaliczyło mi mimo że w enadawcy są adresy z +

 

 

treść listu

 

29 maja metody Poczty Polskiej z przedrostkiem Allegro zaczniemy rozliczać nowym sposobem. Teraz nie możemy Cię włączyć do nowego modelu rozliczeń ponieważ:

warning.png

Niepoprawnie przekazujesz do Poczty Polskiej adresy e-mail klientów, przypisane do zamówień. Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję, jak to zmienić.

 

Co to dla Ciebie oznacza

Maksymalnie do 30 czerwca za metody dostawy z przedrostkiem Allegro będziesz się rozliczać bezpośrednio z Pocztą Polską według cennika i gabarytów z Twojej umowy z Pocztą. Za przesyłki Allegro Smart! otrzymasz tyle, co dotychczas:

  • do 6 zł dla metody Allegro Pocztex Kurier 48
  • do 8 zł dla metody Allegro Punkty Poczta, Żabka Orlen, Ruch
  • do 5,90 zł dla metody Allegro Przesyłka Polecona

W czerwcu będziemy sprawdzać, jak przekazujesz e-maile do Poczty Polskiej i czy możemy Cię włączyć do nowego modelu rozliczeń. Poinformujemy cię mailowo o kolejnych krokach.

Dlaczego warto być w nowym modelu rozliczeń

  • skorzystasz z atrakcyjnych cen
  • zachowasz oznaczenie Allegro Smart! w swoich ofertach - od 1 lipca skrócimy listę metod dostawy w Allegro Smart! - spośród metod Poczty Polskiej, pozostaną na niej tylko te z przedrostkiem Allegro

Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie.

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...