Skocz do zawartości

Czemu w Sello przy niektórych aukcjach mam znaczek powiązany z serwisem a w niektórych nie mam?

Polecane posty

Czemu w Sello przy niektórych aukcjach mam znaczek powiązany z serwisem a w niektórych nie mam?

zrobiłem już wszystkie możliwe synchronizacje i dalej tak jest

dodatkowo zmieniałem ceny w ostatnim czasie w subiekcie dla cenny która ma być na aukcjach i po zrobieniu synchronizacji subiekta z sello i sello z allegro wywaliło mi zdjęcia z allegro i opisy,jaka to mogła być przyczyna?

Link to postu
Dnia 6.06.2020 o 12:31, Mirosław Antończyk napisał:

,jaka to mogła być przyczyna?

Możliwe, że wcześniej nie pobrałeś pełnych danych z allegro do Sello:

obraz.png.6183fa55a2c006e87d607215f3e41e7c.png

Sello wysyła do Allegro to co ma ustawione w aukcjach. Jeżeli nie było w nich zdjęć i opisów to odzwierciedliło ten stan w allegro.

Koniecznie trzeba zadbać, żeby przy wysyłaniu zmian do sello były pobrane pełne dane (w niektórych miejscach (np. w zmianach zbiorczych) Sello już o to pyta przed ich zatwierdzeniem. Tak samo, jeśli wystawiamy coś w allegro i pobieramy do Sello - wtedy także od razu należy pobrać do Sello pełne dane aukcji.

Link to postu
3 minuty temu, Mirosław Antończyk napisał:

mogło tak być,ale teraz dalej mam brak synchronizacji z serwisem aukcyjnym na niektórych aukcjach,jak temu zaradzić?

 

Tzn. masz ustawioną synchronizację w aukcji (w AUKCJE TRWAJĄCE) a nie ma "kwadracika" w kolumnie? To znaczy, że żadna synchronizacja dla tej oferty nie była przeprowadzona. Sprawdź to na dole, pod listą aukcji, w zakładce ZMIANY,

Link to postu
7 minut temu, Mirosław Antończyk napisał:

w zasadzie nic nie chcę zrobić tylko zastanawia mnie czemu jedne aukcje mają synchronizację  (czyli aukcje są zaptaszkowane na zielono) a przy niektórych nie ma tego znaczka

Ponieważ "zaptaszkowanie" odzwierciedla to co znajduje się w zakładce ZMIANY. Jeśli ich nie było na razie (czyli nie było potrzeby, żeby Sello coś wysyłało do allegro w tej ofercie) to kolumna pozostaje pusta. Tak ma to wyglądać, to nie jest błąd.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...