Skocz do zawartości

lista kolumn

Polecane posty

mam wykupiony czerwony plus z którego korzystamy w rewizorze więc oficjalnie w Gt też jest  czy może mi pan poddać gdzie tworzę - w jakiej zakładce to rozwiązanie dodatkowe? , mam wrażenie że to u mnie nie działa bo nawet jak chce dodać z pozycji umowy zlecenia flagę to występuje mi komunikat "nie zdefiniowano flag własnych dla obiektu". w parametrach - flagi własne mam 4 flagi nic tam wprawdzie nie ma oprócz koloru i nazwy ale nie mam tez możliwości nic więcej dodać oprócz haczyka by się ustawiało automatycznie. serdecznie dziękuję za pomoc

Link to postu

Pola własne (a nie flagi) tworzy się w Parametry -> Pola własne.

Rozwiązania dodatkowe tworzy się poza programem. Są to indywidualne rozszerzenia, które można zamówić u Serwisanta InsERT lub stworzyć samodzielnie jeśli posiada się odpowiednią wiedzę w zakresie programowania lub zarządzania bazami danych. Jeśli byłaby Pani zainteresowana wyceną, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu w wiadomości prywatnej.

Link to postu
1 godzinę temu, Daniel Kozłowski napisał:

Można też rozważyć wykorzystanie formatowania warunkowego (nie są potrzebne Plus'y, jedynie aktywny abonament) - określony kolor tekstu/tła informowałby o powiązanej informacji, na przykład kategorii rachunku.

a czy to formatowanie warunkowe można zrobić samemu czy do tego tez potrzebny informatyk ? 

Link to postu
2 godziny temu, IWONA JAGIEŁŁO napisał:

a czy to formatowanie warunkowe można zrobić samemu czy do tego tez potrzebny informatyk ?

Pozwolę sobie odpowiedzieć...

W tym przypadku konieczne będzie formatowanie warunkowe SQL. Owszem, można samemu, ale konieczna będzie wiedza z zakresu języka zapytań SQL.

Nieco więcej na ten temat, wraz z przykładami, można zobaczy tutaj: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4317,formatowanie-warunkowe-w-insert-gt.html

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...