Skocz do zawartości

Suma bilansowa jako wartośc netto

Polecane posty

Pytanie odnośnie zmiany sumy bilansowej. 

Wchodząc w rewizora nexo -> dokumenty księgowe -> odpowiedni rejestr w dolnym roku mam ustawioną sumę bilansową. Ustawiłam ją w konfiguracji widoku, jednak suma ta to wartośc brutto. Chciałabym aby w tym dolnym rogu w sumie bilansowej były wykazywane wartości netto.

Proszę o pomoc.

Link to postu

Klient chciałby wiedzieć jakie miał w maju przychody ( przychody netto). Wchodzę w rejestr sprzedaży i widzę w dolnym prawym rogu podsumowanie tzw ,,suma bilansowa". Problem w tym, że pod tą sumą bilansową kryje się suma przychodów ale brutto. 

Moje pytanie brzmi co mogę zrobić i gdzie mogę szukać podsumowania dokumentów z odpowiednich rejestrów ale w WARTOŚCI NETTO. 558462092_Beztytuu.thumb.png.6585da87c4d9f255aa3b558de20d53e2.png

Link to postu

Należy przejść do modułu Ewidencje dodatkowe - Raporty i odnaleźć grupę na liście. Proszę posłużyć się przykładowym tematem e-Pomocy technicznej.

Rewizor nexo - Jak wydrukować raport kasowy lub bankowy na podstawie zapisów na kontach?

Jeżeli weryfikacja przychodu w dalszym ciągu będzie problemem, to zachęcam do nabycia usługi teleKonsultant, gdzie mogą liczyć Państwo na szczegółową pomoc techniczną „krok po kroku".

Link to postu
Dnia 22.06.2020 o 09:01, Aneta Gołębiowska napisał:

Jak mogę znaleźć grupę: Raporty Vat?  

 

Proszę o pomoc gdzie mogę wejść i gdzie znajdę sumę przychodów BEZ VAT np z miesiąca maj itp.

Proszę wejść w ZSO czyli Raport -> Zestawienie Obrotów i Sald -> Typ konta -> Wynikowe. Wybrać do tego okres za który chcemy wyliczyć i mamy.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...