Skocz do zawartości

Skany zawierające wiele faktur w module Dokumenty

Polecane posty

Witam,

Czy jest planowana funkcjonalność wczytywaniu wielu faktur z jednego pliku?
Część klientów ciężko przekonać by skanowania każdej faktury z osobna i wysyłają zbiorcze skany (bo tak im łatwiej i "to nie ich problem"), co praktycznie pozbawia modułu Dokumenty jego funkcjonalności.

 

Link to postu

Dzień dobry,

w najbliższym czasie mamy zaplanowanie pochylenie się nad tym problemem, jednak nie mogę wskazać w tym momencie żadnych konkretnych terminów. Jedyne co mogę zaproponować na ten moment, to wykorzystanie możliwości dodania kilku zapisów do jednego skanu. 

Edytowane przez Katarzyna Tubielewicz
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.06.2020 o 09:12, Grzegorz Fabianowicz napisał:

Witam,

Czy jest planowana funkcjonalność wczytywaniu wielu faktur z jednego pliku?
Część klientów ciężko przekonać by skanowania każdej faktury z osobna i wysyłają zbiorcze skany (bo tak im łatwiej i "to nie ich problem"), co praktycznie pozbawia modułu Dokumenty jego funkcjonalności.

 

Witam,

Szukam rozwiązania jak w ogóle wczytywać faktury zakupu do Subiekta. Widzę, że jest jakiś sposób. Proszę powiedzieć jak Pan pobiera skany do Subiekta? w jakim formacie są pliki? 

Czy jest potrzebny do tego jakiś program? Ja otrzymuję z hurtowni pliki csv (faktury) i nie wiem jak je wczytać do Subiekta.

Link to postu
15 godzin temu, Beata Burdaś napisał:

Witam,

Szukam rozwiązania jak w ogóle wczytywać faktury zakupu do Subiekta. Widzę, że jest jakiś sposób. Proszę powiedzieć jak Pan pobiera skany do Subiekta? w jakim formacie są pliki? 

Czy jest potrzebny do tego jakiś program? Ja otrzymuję z hurtowni pliki csv (faktury) i nie wiem jak je wczytać do Subiekta.

Witam,

My pobieramy je do Rewizora oraz Rachmistrza (oba w linii GT) przez Portal, jednak jest to całkiem inna funkcjonalność.

Do wczytywania towarów z plików csv, potrzebny jest zewnętrzny dodatek. Można kupić już istniejący, lub zamówić konkretnie pod swoje wymagania, ale to już należy kontaktować się z zewnętrzną firmą. Na pewno mają coś takiego w ofercie w Artoit.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...