Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Rafał J.

Synchronizacja tworów Sello + Subiekt Nexo

Polecane posty

Cześć,

Mam problem przy powiązaniu towaru Sello (1.35.1 w wersji 1.35.0 było tak samo)  z Subiektem, 

wyskakuje taki błąd, 

image.png.f17a900f634d7ed6dd7e2bbe9c2e3760.png

Zakładka towary,  klikam prawym na towarze i "Powiąż z Subiektem Nexo", 

nie mogę przeprowadzić synchronizacji towarów sello z subiektem,

Ta funkcja nie jest obecnie dostępna dla Subiekta nexo. Będzie (w najbliższej wersji) wraz z nowym synchronizatorem Sello-Subiektem.

Towary z Subiekta importowane są poprzez zaznaczenie w Subiekcie towaru do serwisu aukcyjnego.

Napisano (edytowany)

Bartosz Rosa, ale ja wcale nie mogę teraz przeprowadzić synchronizacji towarów Sello z subiektem, 

w Subiekcie mam zaznaczone towar do aukcji ale Sello tego nie widzi 

w sello klikam "synchronizuj z subiektem" ale nic to nie daje, sello nie widzi tych towarów i nie mogę ich powiązać 

Edytowano przez Rafał J.

Restart Sello, ponowne oznaczenie towarów w Subiekcie, synchronizacja towarów w Sello.

Obecne połączenie Sello-Subiekt ma swoje ciemne strony, m.in. to, że nie można wykonywać kilku operacji jednocześnie. Wywołanie jakiejś funkcji gdy w tle leci synchronizacja może spowodować zablokowanie się tej synchronizacji - wtedy pomaga tylko restart programu. Te i inne utrudnienia będą poprawione w nowej wersji.

Napisano (edytowany)

Pytanie odnośnie tej synchronizacji, co może być powodem, że w Subiekcie Nexo w zakładce opis nie mam w ogóle tej opcji "ustaw status serwisu aukcyjnego" ?

byl zaznaczony profil uproszczony, problem nieaktualny

Edytowano przez Olga Borowicz
problem się rozwiązał