Skocz do zawartości

ean, nowy problem

Polecane posty

Menu Sello (ikonka diabełka w lewym górnym rogu) > Narzędzia > Synchronizuj parametry z serwisu

2 minuty temu, Dave Czezky napisał:

ale to trzeba usunac na allegro? Bo z sello sie nie da z trwajacej aukcji.

W Sello, za pomocą zmian zbiorczych dla trwających należy usunąć EAN - choć jego obecność nie powinna przeszkadzać dopóki się nie zmienia. A następnie dodać go ale do parametrów specyficznych.

Link to postu
4 minuty temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

jak w szablonach zrobić zeby do wszystkich szablonów dopisało  w specyficznych tag EAN ???  czy tak sie da czy musze pokolei wchoidzić w 686 szablonów>specyficzne>tag EAN ??

Zmianami zbiorczymi, najlepiej wg kategorii ponieważ nie w każdej już jest to nowe pole.

obraz.png.bb20dedf85bbd319a6019e7c1fbbe380.png

 

obraz.png.2e963c69616bf7b9fd67536c0ca50bc5.png

Link to postu
6 godzin temu, Piotr Nowakowski (Ł) napisał:

jak zaznaczam kilka szablonów biore prawym zmiany zbiorcze>specyficzne i nie mam pola EAN czy coś takiego.  mam atrybuty wznawiaj aukcje usuń atrybuty itd . więc nie wiem jak to ogarnąć 

To może w tej kategorii nie ma jeszcze zmian?

A na pewno wybierasz z listy i dodajesz odpowiedni parametr plusem?

 

obraz.png.262d188e766e09cf55d82f3e9fe7eb73.png

 

Link to postu

Ja mam pojedynczy, nie typowy problemik w tym temacie. Mianowicie nie mogłem uporać się z jednym błędem w jednej ofercie, który stale powiadamiał o złym EAN. Aukcja była mało ważna i z dublowana. Zdecydowałem o jej zamknięciu i usunięciu. W danych Sello nie ma już tej oferty jest usunięta ale na górze w Aukcjach stale świeci 1 błąd, jak się teraz tego pozbyć, wyzerować błąd?

Link to postu

Cześć ja mam od wczoraj dwa problemy. Pierwszy to produkty, które nie mają kodu EAN. Jak sobie z nimi radzicie? U mnie są na czerwono z informacją, że "KOD EAN jest niepoprawny" i faktycznie tabela w specyficznych jest pusta, bo kodu de facto nie ma.

Drugi problem to produkty, które maja EAN, maja prawidłowy EAN, maja uzupełniony w zakładce specyficzne, ale pojawia się komunikat

Zbyt krótka wartość dla parametru EAN(225693) LUB TEŻ "Kod EAN jest niepoprawny." - sprawdziłam, ani nie jest za krótki, ani nie jest niepoprawny.
 
Jak sobie z tym poradzić?
Link to postu
19 minut temu, Radosław www.sklep.kut-met.pl napisał:

U mnie inny problem, w subiekcie dodaliśmy do wszystkich produktów kod kreskowy, po synchronizacji z sello w produktach w sello brak kodu EAN. (pole jest puste) Jak to zaktualizować?

Czy dokonaliście już zmian w ofertach odnośnie EAN podane w instruckji w Sello na stronie głównej?

obraz.png.ea7959a95ec80e0570e184eb63b96a5b.png

Link to postu
1 minutę temu, Radosław www.sklep.kut-met.pl napisał:

Pobraliśmy parametry, ale skąd brać kod EAN skoro w produkcie w sello jest ono puste? W subiekcie jest dodane

Trzeba wywołać synchronizację z Subiektem. Jeżeli nie pojawi się EAN to proszę wszystkie produkty do serwisu aukcyjnego PONOWNIE zaznaczyć (można zbiorczo, bez odznaczania!) do sa i wywołać synchronizację. Powinno pomóc.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...