Skocz do zawartości

Problem z wiadomościami z allegro dot. transakcji

Polecane posty

Witam,

od dłuższego czasu (już na pewno kilka miesięcy pomimo kilkukrotnej w międzyczasie aktualizacji programu - w tej chwili mamy wersję 1.35.0) nie wszystkie wiadomośći są dostarczane.

Szczególnie często powtarza się brak wiadomosci dot. nowej wpłaty.

Ponadto chyba od przedostatniej aktualizacji programu bardzo często odebrane wiadomosci mają w tytule wiadomości na początku słowo SPAM (w załączeniu zrzuty ekranu przykladów).

Co jest powodem tych problemów, jak je rozwiazać?

Prosimy o pomoc.

Pozdrawiam

przykład wiadmosci 1.jpg

przykładowe wiadomosci 2.jpg

wiadomosci przykladowe 3.jpg

Link to postu
2 godziny temu, Micro Chip napisał:

Co jest powodem tych problemów, jak je rozwiazać?

Najprawdopodobniej jest to ingerencja platformy, na której macie założone skrzynki pocztowe. Sello pobiera z niej takie dane jak tam jest to widoczne.

O ile wiem, Sello nie ma mechanizów spamowych.

Link to postu
4 minuty temu, Micro Chip napisał:

A brakujące wiadomości które nie dochodzą na sello to też wina naszej skrzynki mailowej?

Powiem tylko, że miałem prywatnego maila na op pl a niektóre wiadomości z allegro trafiały od razu do spamu w op i gmail mi ich nie pobierał (a to była skrzynka płatna żeby nie było reklam). Rozwiązaniem było założenie skrzynki płatnej w mojej domenie.

Sprawdź, czy te maile nie "siedzą" w spamie u dostawcy poczty.

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
1 godzinę temu, Micro Chip napisał:

A brakujące wiadomości które nie dochodzą na sello to też wina naszej skrzynki mailowej?

Trudno powiedzieć bez jakiejkolwiek analizy. Czy w innym programie pocztowym są te wiadomości odbierane? Czy wiadomości te na serwerze pocztowym znajdują się w folderze odebrane czy są przeniesione do jakiegoś innego? Co to za poczta?

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...