Skocz do zawartości

Jedna drukarka fiskalna - kilka oddziałów

Polecane posty

Witam. 

 

Prowadzę działalność stacjonarną i internetową ( dwie różne kategoria asortymentowe). Zrobione mam 2 oddziały i jedne magazyn (ze względu na synchronizację z baselinkerem i wymianą dokumentów). Jeden z pracowników ma uprawnienia do wystawiania paragonów na 2 oddziałach. Mam jedną drukarkę fiskalną która dodana jest do 2 oddziałów. wszystko działa ok. do czasu gdy przed sprzedaję z wystawiany jest dokument z oddziału A a drukarka jest z oddziału B. Wówczas pojawia się okno informujące, że drukarka jest z innego oddziału. Wygodniej było by gdyby to drukarka była przydzielana do oddziału, a nie tak jak jest teraz tj. do drukarki przypisuje się tylko jeden oddział. Albo przynajmniej jakiś checkbox, który by zapamiętywał ustawienie TAK/NIE. 

 

Chyba, że jest jakiś inny sposób na to, a ja nie znalazłem 

 

Pozdrawiam

 

 

Link to postu

Ale komunikat, o którym Pan wspomina (przyp. „Dokument jest wystawiony na innym oddziale niż przypisany do drukarki fiskalnej”) to tylko forma ostrzeżenia i nie blokuje fiskalizacji.

Oddział jest parametrem wykorzystywanym w schemacie wyboru urządzenia na określonym stanowisku pracy, a sam sposób wyboru urządzenia zależy od ustawień w konfiguracji stanowisk pracy.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...