Skocz do zawartości

Oznaczenie sprzedaży

Polecane posty

Witajcie, stawiam piwo komuś kto da trafną poradę.

Mam Sello i mam Subiekta, potrzebuję w jakiś sposób oznaczyć produkty które się sprzedają za pośrednictwem Sello(w domyśle allegro). Najlepiej do pola własnego:) Ewentualnie nadać tym zamówieniom jakąs kategorię abym w subiekcie mógł to przy odpowiednim zestawieniu zobaczyć. Co chcę osiągnąć: wiedzieć które pordukty sprzedają mi się na allegro i w jakiej liczbie.

pozdrawiam

Link to postu

Paczki -> wysłane z danego okresu, który cię interesuje -> drukuj -> zestawienie ilościowe towarów.

W Subiekcie zależy ile masz kanałów sprzedaży oprócz Sello. Jeżeli sporo i to wszystko jest połączone do jednego magazynu, to niestety w Subiekcie nie zobaczysz ile masz sprzedanych towarów na Allegro. Jeżeli by Ci zależało dokładnie na tym, to jest opcja utworzenie magazynu specjalnie pod Allegro i połączenie go z Sello.

Link to postu

 

Dnia 16.07.2020 o 07:34, Mariusz Kownacki napisał:

Paczki -> wysłane z danego okresu, który cię interesuje -> drukuj -> zestawienie ilościowe towarów.

W Subiekcie zależy ile masz kanałów sprzedaży oprócz Sello. Jeżeli sporo i to wszystko jest połączone do jednego magazynu, to niestety w Subiekcie nie zobaczysz ile masz sprzedanych towarów na Allegro. Jeżeli by Ci zależało dokładnie na tym, to jest opcja utworzenie magazynu specjalnie pod Allegro i połączenie go z Sello.

gdzie znajdę to zestawienie:/?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...