Skocz do zawartości

Wybór skrzynki maliowej

Polecane posty

W nowej wersji Gestora nexo dodana została funkcjonalność wyboru skrzynki mailowej - nie mogę doszukać się gdzie. W przypadku wysyłania powiadomienia i tak wskakuje skrzynka, która jest jako pierwsza w kolejności w zakładce Poczta i nie mam żadnej możliwości zmiany tego dla poszczególnych wiadomości - czy jest szansa żeby wybór skrzynki mailowej dotyczył wysyłanych powiadomień ? Jedyne miejsce w którym mam te możliwość to zaznaczenie opcji wysłania wydruku na e-mail - tam rzeczywiście jest opcja wyboru skrzynki i wzoru wiadomości   

Link to postu

Jakie powiadomienia ma Pan na myśli?

W nowej wersji Gestora jest możliwość odpowiedzi na wiadomość, odpowiedzi wszystkim lub przekazania wiadomości z innego konta niż pierwotnie pochodzi wybrana wiadomość. Dobrze obrazuje to poniższy screen.

image.png.1fe0bc79e31a14a3d34d52f55c33e690.png

Następnie wybieramy konto z którego chcemy odpowiedzieć.

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/6296,gestor-nexo-jak-odpowiedziec-na-wiadomosc-e-mail-wykorzystujac-inne-konto-pocztowe.html

Link to postu

Rozumiem. Wiadomość kreowana z tego miejsca zawsze powstaje w kontekście podstawowego konta użytkownika. Może Pan używać szablonów wiadomości. Jeden do serwisu, drugi do ofert i w każdym z nich w polu Odpowiedz do, dopisać odpowiednie adresy e-mail: @Serwis, @Oferta - wtedy odpowiedzi na te wiadomości będą kierowane na odpowiednie adresy.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...