Skocz do zawartości

Drukowanie naklejek / znakowanie produktów na półce - drukarka/czytnik?

Polecane posty

Witam, mam następujący problem:

1. Znakowanie/aktualizacja cen/nazw produktów na półkach (listwy cenowe).

Kiedyś myślałem, że wykorzystam do tego opcję naklejki... Zaznaczę wybrane produkty, kliknę drukuj naklejki i powstaną... ale niestety użycie w Asortymencie Ctrl + F odznacza pozycje, a przeszukiwanie / przeklikiwanie itd. sprawia, że nie jest to łatwe, przyjemne i wygodne.

Sugestia dla insert: W asortymencie kliknięcie ctrl + F nie powinno odznaczać zaznaczonych pozycji

 

2. Wymyśliłem sobie, że może bym podchodził do półki z jakimś czytnikiem. Zczytywał kod kreskowy produktu / wpisywał nazwę... i łączył się po wi-fi z bazą Nexo i weryfikował cenę z tą na półce / lub po prostu drukował etykietę na drukarce termicznej. 

Wygląda to fajnie, ale nie wiem czy takie urządzenie jest/działa z Nexo. Jeśli tak, to może ktoś podpowiedzieć? trochę przymierzam się do zakupu jakiegoś urządzenia które supportowałoby nam inwentaryzację i właśnie tak działało, że podchodzimy do półki... odczytujemy produkt/wpisujemy ilość i idziemy dalej. Fajnie jakby to urządzenie potrafiło też np. drukować tak etykiety?

3. A może jak wiele razy wcześniej zabieram się do tematu od złej strony i znakujecie towar na półce inaczej? W naszym wypadku używamy listw cenowych, więc drukujemy naklejkę produktu raz.

4. A to jeszcze zapytam. Czy może jest jakiś raport który by pokazywał np. którym produktom zmieniły się ceny w danym przedziale czasowym? Tak aby obsługa mogła sobie sprawdzić XX produktów zamiast całego sklepu?

To już tyle ;) dzięki.

Link to postu

1. CTRL+F tak działa, że zaznacza wyszukiwaną frazę.
Obejściem, które przychodzi mi do głowy, mogłoby być np. stworzenie przykładowego dokumentu z wybranymi pozycjami, przy dodawaniu pozycji zmienić tryb dodawania (Tryb dodawania pozycji CTRL+X -> Wyszukiwanie ogólne F6) i na jego podstawie wydrukować naklejki.

Pańską sugestię przekażę do działu Weryfikacji Oprogramowania.

2. Proszę zerknąć na kolektory danych.

3. To już pytanie raczej do użytkowników.

4. Historyczne ceny zakupu/sprzedaży można odczytać np. z informatora asortymentu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...