Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem zdjęć do Sello

Polecane posty

Witam.

W czasie dodawania produktów do Sello z Subiekta pojawił się błąd i nie chce dodawać produktów zawierających zdjęcia.

Występuje ogólnie jakiś problem z dodawaniem zdjęć, ale tylko niektórych.

Próbowałem konwertować zdjęcia ze zmianami parametrów ale to nic nie pomaga.

W czym jest problem?

W załączeniu zdjęcie, które mogę dodać do Subiekta i zaimportować do Sello oraz zdjęcie, które nie chce się zaimportować.

Problem jest również z bezpośrednim dodaniem tego zdjęcia do Sello.

 

Po obserwacjach zwróciłem uwagę, że problem dotyczy tylko nowych zdjęć, które nie były wcześniej dodane do Sello. Stare zdjęcia bez problemu można załadować do oferty.

 

Przy importowaniu z Subiekta pojawił się taki błąd:

Wystąpił błąd przy dodawaniu towaru do Sello:
Synchronizowanie towaru Sello:
Aktualizacja towaru:
Pobieranie zdjęć do Sello:
Błąd składniowy w poleceniu.
 (0x80040F34)

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi jak rozwiązać ten problem i czym jest on spowodowany.

dziala.jpg

nie dziala.jpg

Edytowane przez Bartek Z Blingart
Nowa uwaga
Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Proszę na stronie startowej odświeżyć WAŻNE INFORMACJE i sprawdzić czy nie ma tam czegoś dotyczącego problemów z bazą danych.

 

Niestety nie ma tam żadnej informacji o bazie. Ostatnia informacja dotyczy aktualizacji Sello, która została wykonana.

Zastanawiam się czy baza nie jest już przepełniona, jednak korzystam z serwera VPS i tam jest licencja Windows Server, więc chyba w tym wypadku nie ma limitu co do wielkości bazy. Mam rację?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...