Skocz do zawartości

Wystawianie dokumentu z działania w Gestorze

Polecane posty

Obecnie mogę wybrać jedno działanie z listy i użyć opcji "Wystaw dokument", gdzie otwiera się opcja wyboru dokumentu do wystawienia, a następnie otwiera się wybrany dokument w trybie do edycji- z pustym asortymentem.

Moje pytanie: Czy jest możliwość aby w ten sposób na koniec miesiąca wystawić klientowi fakturę za wszystkie wykonane działania? Wyobrażam to sobie w ten sposób że do konkretnego klienta ustawiam asortyment/usługę ile wg. umowy powinien płacić za godzinę. W widoku działań lub raporcie działań wybieram wszystkie zadania z bieżącego miesiąca, wybieram wystaw dokument (seryjnie). Otwiera się wybrany dokument w trybie do edycji z wypełnionym asortymentem i obliczoną ilością wykonanych godzin. Ewentualnie gdzieś po drodze opcja automatycznego zamknięcia zadania sukcesem.

 

Czy coś podobnego jest możliwe i jeśli tak jak to skonfigurować?

Link to postu
23 godziny temu, Grzegorz Woś napisał:

Obecnie mogę wybrać jedno działanie z listy i użyć opcji "Wystaw dokument", gdzie otwiera się opcja wyboru dokumentu do wystawienia, a następnie otwiera się wybrany dokument w trybie do edycji- z pustym asortymentem.

Nie musi być pusty asortyment. Jeśli Pan uzupełni asortyment w działaniu (zakładka zaawansowane) to przeniesie się on na wystawiany dokument.

Można seryjnie wystawić dokumenty za pomocą akcji automatycznych.

W ramach poszczególnych działań ma Pan uzupełniony asortyment oraz zaplanowaną akcję automatyczną wystawiającą dokument sprzedaży. Zaznacza Pan wybrane działania, menu Operacje ---> Wykonaj zaplanowaną akcję (Ctrl+Shift+J). W parametrach akcji można zaplanować aby działanie zostało zakończone sukcesem, gdy akcja zostanie wykonana bez błędów.

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...