Skocz do zawartości

Korekta deklaracji VAT

Polecane posty

Dzień dobry. Bardzo pilnie potrzebuje pomocy, ponieważ musze skorygowac deklaracje Vat-7 za maj oraz plik jpk do tego, a napotkałam duzy problem. Mianowicie w maju wprowadziłam ręcznie do rejestru vatsprzedazy-korekty  dokumenty z data wystawienia spoza bieżącego roku. Pomyliłam się żle to zrobiłam i teraz chcąc usunąć mam komunikat"nie można usunąc dokumentu ponieważ jest spoza aktualnego roku". Nie mogę równiez zmienić roku na poprzedni i tam usunąc bo rok 2019 mam juz zamknięty. Strasznie mi sie nagrzebało i nikt z informatyków nie potrafi mi pomóc. Jak usunąc te dokumenty?

Link to postu

Proszę nie kontaktować się z "informatykami" cokolwiek to znaczy tylko z serwisantem programów Insertu, na przykład dostawcą programów. Na przyszłość polecam zabezpieczyć się przed takimi pomyłkami/problemami poprzez zmianę parametrów programu: Parametry Ewidencji VAT->Dodatkowe->Lata obrotowe.

 

ps.

Na szybko być może pomoże zaprzyjaźniona firma: https://forum.insert.com.pl/index.php?/profile/8920-radosław-kostrzewa/.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
1 godzinę temu, Elżbieta Jesionowska napisał:

Informatycy których miałam na mysli to własnie serwisanci programów Insert z mojego miasta.

Tego w poprzedniej odpowiedzi nie napisałem, zwykle dopisuję "dobry serwisant" czy "doświadczony serwisant", jak w każdej/większości branży liczą się kompetencje, a nie "papierek".

 

1 godzinę temu, Elżbieta Jesionowska napisał:

Niestety chyba problem ich przerósł, bo od wysłania im bazy danych nie mam odpowiedzi.

Nie było potrzeba wysyłania bazy danych, nie ma czego analizować, prace można wykonać zdalnie - podłączyć się, poprawić dane, koniec.

 

1 godzinę temu, Elżbieta Jesionowska napisał:

Ale dziekuje za info skontaktuje sie pod wskazanym adresem.

Ogólnie polecam kolegów, którzy odpowiadają/pomagają na forum.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Korekta deklaracji VAT
×
×
  • Dodaj nową pozycję...