Skocz do zawartości

Zbiorcze przypisanie towaru

Polecane posty

Witam, mam problem. Mam 2700 aukcji nie przypisanych do towaru i nie mam pomysłu jak to zbiorczo ogarnąć, w aukcji nie posiadam EAN żeby go dopasować. Mam za to w aukcji kod producenta.

Opcja moja taka: przekopiować kod producenta do EANu i zbiorczo dopasować po nim. tylko jak to zrobić żeby skopiować kod poducenta do EANu

Może jakaś inna opcja typu wpisanie ręcznie tagu kod producenta tak jak w przypadku tytułu: [Aukcja::Tytul]

jakieś pomysły

Link to postu
3 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Jeśli w Subiekcie jest to w polu symbol, to w Sello też w towarze w symbolu powinna być ta wartość i po niej można powiązać towary.

W menu TAG jest dostępnych dla przykładu kilka predefiniowanych użyć modyfikatorów, aby wyciągnąć odpowiedni fragment tekstu.

obraz.png.d03e8cbbc5fd327243b46ed113a86128.png

Bartku potrzebuję kod producenta wyciągnąć z zakładki specyficzne tak jak w załaczeniu i porównać z symbolem w subiekcie

Link to postu
6 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Lista dostępnych modyfikatorów jest dostępna w Sello pod F1:

obraz.thumb.png.ab0e959aac018f030addb846e1b783df.png

 

Więc jeżeli kod producenta przechowywany jest np. w GT w polu Kod producenta to należy użyć tagu:

obraz.png.e9ed30c3069976e00951d74cf4a6ca07.png

Macinie blisko ale kod producenta przechowuję w aukcji w specyficznych

[Aukcje::KodProducenta]  - nie działa jak powinno być poprawnie?

Edytowane przez Łukasz Kasztanowy
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...