Skocz do zawartości

Zmiana zdjęcia w trwającej aukcji

Polecane posty

To tak pokrótce:

 

1

dodać zdjęcie do AUKCJI TRWAJĄCEJ przy pomocy ZMIAN ZBIORCZYCH < znajdzie się w Allegro jako ostatnie, bez obecności w OPISIE

obraz.png.5f45ac7282d77c043ffb6edd71e5730d.png

 

2

W SZABLONIE (lub także w SZABLONIE OPISU przypisanym do tej AUKCJI dokonać modyfikacji i ustawić zdjęcie na włąściwym miejscu (jeśli nie ma SZABLONU to przy otwartej AUKCJI TRWAJĄCEJ wybrać na dole ZAPISZ JAKO SZABLON i w takim SZABLONIE dokonać niezbędnych modyfikacji/korekt).

 

3

W AUKCJI TRWAJĄCEJ dokonać ZMIAN ZBIORCZYCH opisiu:

obraz.png.ed045232ca630b2fb2601e94cb82b3a1.png

 

Powinno być gotowe.

Link to postu

Panie Marcinie, mały sukces - zdjęcia się dodały w obu newralgicznych aukcjach, za to już bardzo dziękuję! Jednak teraz jest problem z krokiem drugim. Szablonu nie było, w związku z tym klikam "Zapisz jako szablon" i niestety rubryka "Zdjęcia" jest pusta, przez co nie mogę zamienić ich kolejności. Inna sprawa jest taka, że to zdjęcie, które było dotychczas w aukcji, jest nieprawidłowe i będę chciał je usunąć. Czy jeśli usunę je w zmianach zbiorczych (o ile jest taka możliwość), to to nowe zdjęcie ustawi się z automatu jako główne?

Link to postu
Przed chwilą, Maciej Zajdenc napisał:

rubryka "Zdjęcia" jest pusta, przez co nie mogę zamienić ich kolejności

Trzeba dodać tyle wskazań do zdjęć ile będzie docelowo zdjęc w aukcji (nie mnie, bo jeśli będzie więcej nic nie wyświetli się na aukcji poza dodanymi zdjęciami..

obraz.png.88e37abd059501d18eac089761e85915.png

Numery odnoszą się do kolejności zdjęć w TOWARZE w Sello na zakładce 'zdjęcia'.

 

PS

super, że działa - mój post jednak puszczam odnośnie szablonu i zdjęć

 

Link to postu

W taki sposób nie zadziała. Funkcja zamieniająca opisy pracuje w oparciu o faktyczny kod HTML opisu, który jest pod spodem. W związku z tym, jeśli w zmienianym fragmencie tekstu występują np pogrubienia, nowe linie, czy wręcz kolejne sekcje opisu to to nie zadziała - bo wpisany tekst nie zostaje odnaleziony w opisie będącym de facto kodem HTML. Proponuję spróbować ze zmianą pojedynczych fragmentów tekstu, tutaj np spróbować podmienić frazę "Wyposażone są w dwie kieszenie..."

Po zmianie i wygenerowaniu nowego opisu na liście zmian, trzeba taką zmianę wysłać do Allegro aby móc zmienić kolejną frazę, bo funkcja znajdź i zamień działa na tym co jest aktualnie zapisane w aukcji a nie co jest przewidziane do zmiany.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...